Nomad Gemisi projesi, seyahat tutkunlarının hem çalışma hem de gezme hayallerini bir arada gerçekleştirebilmesine olanak tanıyacak. Türkiye’de tatilsepeti.com’un imza attığı proje sayesinde yeni nesil etkinlik, turizm firmalarına ve gezmeyi seven bireylere geniş kapılara açacak.

Tatilsepeti ve Voidu işbirliği ile gerçekleşmesi kesinleşen proje, ilk adımını 15 Haziran 2019 tarihinde attı. Hem esnek çalışma saatleri talebi olan bireylerin bir yandan da istedikleri yerde çalışma olanağının peşinden koşmaları, son zamanlarda “Nomad” kavramını ön plana çıkarttı. Dilediği lokasyondan elinde laptopu ile hem gezmek, hem de kendi kurduğu düzeni devam ettirmek isteyen kişiler için hayata geçirilen Nomad Gemisi projesi, dünyadaki trendlere uyum sağlayacak olan bir yenilik olarak dikkat çekiyor.

Nomad Gemisi

Kuşadası’ndan Yola Çıktı

15 Haziran tarihinde Kuşadası’ndan yola çıkan Nomad Gemisi, bloggerlar, fotoğrafçılar ve vloggerları ağırlıyor. Yunan Adaları’na hareket etmek üzere yola çıkan gemide misafir olan bu isimler, hem birbirlerine tecrübelerini aktarma hem de kısa workshoplar düzenleme fırsatını karşılarında bulmuş oldu.

Çekiliş ile Katılım Şansı

Nomad Gemisi adlı yeni projeye katılmak için projeyi takibe almak ve sosyal medya hesaplarında şansını denemek yeterli olacak.

İlk “Nomad Gemisi” katılımcı Instagram hesapları; @yoldaolmak, @vovidi.travel, @iamtravelr @yoloykuleri @gezgingo, @izkiz, @adamaxoi ve @tatilsepeticom olarak sıralanırken; sosyal medya kullanıcıları #nomadgemisi #tatilsebebimvar’ı da takibe alabilirler.

Hem çalışma ve aynı zamanda seyahat alışkanlıklarının değişmekte olduğu günümüz dünyasında bu keyifli ve yenilikçi projenin Türkiye’de turizm sektörüne yeni bir soluk getirmesi, yepyeni fırsatlar doğurması bekleniyor. Proje seyahat ederken çalışmanın ve bununla birlikte para kazanmanın mümkün ve ulaşılabilir olduğunu göstermeyi amaçlıyor. Bu yönüyle hayallerini gerçekleştirmek, seyahat hayali kurmaktan ileri gitmeyi amaçlamak ve dünyayı gezmek isteyenlere umut verici özelliği ile de ön plana çıkıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nomad Gemisi Seyahat Severleri Bekliyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds