Bodrum Yarımadası’nın çekim noktası Mandarin Oriental, Bodrum çatısı altında yer alan The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın önde gelen turizm ödüllerinden 2019 The World Luxury Spa Awards’da iki ödüle layık görüldü.

İtalyan mimar Antonio Citterio’nun imzasını taşıyan 2700 metrekarelik alana yayılan, The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum daha önce 2016 yılında The World Luxury Spa Awards tarafından ödüllendirilmesinin ardından, bu sene de “Türkiye’nin Lüks Destinasyon Spa’sı” ve “Doğu Avrupa’nın Lüks Romantik Destinasyon Spa’sı” kategorilerinde iki ödülü kucaklayarak başarısını sürdürdü. The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum; 12 terapi odası, açık alanda nefes kesen Ege Denizi manzaralı dört kabanası, üç güzellik odası, özel kese odalarına sahip lüks hamamları, saunaları ve buhar odalarının yanı sıra, hem açık hem de kapalı yüzme havuzu alternatifleriyle misafirlerinin tüm beklentilerini karşılayarak kişiye özel Spa deneyimleri tasarlıyor. Modern ekipmanlarla donatılmış spor salonu ise fitness, pilates ve yoga programlarıyla Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine benzersiz spor deneyimleri yaşatarak beden, zihin ve ruhları arasında mükemmel uyumu yakalama olanağı sunuyor.

The World Luxury Spa Awards, Spa alanında sektörün önde gelenlerini bir araya getirmek ve konuklara sunulan hizmet mükemmelliğini her sene ödüllendirmek üzere kurulmuş, prestijli bir global organizasyondur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mandarin Oriental Bodrum'a 2 Ödül Birden

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds