Lazzoni Hotel, bu yıl 26. kez düzenlenen World Travel Award (WTA) ödül töreninde “En İyi Lifestyle Oteli” ödülüne layık görüldü. Turizm sektörünün Oscar gecesi olarak adlandırılan bu dev etkinlikte Lazzoni Hotel, Türkiye ve dünya turizmi açısından büyük bir öneme sahip olan ödülü kazandı.

Türkiye’nin En İyi Lifestyle Otelleri kapsamında Adam&Eve, Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Sura Design Hotel, Sura Hagia Sophia Hotel ve The Marmara Pera gibi bilinen markalar kıyasıya yarıştı. 2015 yılından bu yana misafirlerine en iyi deneyimi sunmak için büyük bir çaba gösteren ve 4 yıllık süre zarfında 4 önemli ödül sığdıran Lazzoni Hotel, bu başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Lazzoni Hotel Genel Müdürü Gürhan Sayar, mobilya sektörünün yanı sıra turizm alanında da elde ettikleri başarılardan dolayı son derece mutlu olduklarını belirtti.

“Tarzımız Fark Yaratıyor”

Ödülle ilgili açıklamalarda bulunan Gürhan Sayar “Bu ödül, Lazzoni markasının hem mobilya hem de otelcilik alanında bir stil yaratıcısı olduğunun göstergesi diyebiliriz. Otelimizin bambaşka bir stili var ve bu stil misafirlere çok iyi yansıtılıyor. Hizmetlerin tümünü alışılagelmişin dışında sunmayı seviyoruz. Servislerimizi maliyet odaklı yapmamamız, kolay ve düz bir şekilde gerçekleştirmememiz bizi tarz sahibi yaptı. Bu tarzı yansıtarak bölgede fark yaratıyoruz. Aynı ödülü üç senedir üst üste alıyoruz. Başka yönetim kurulu başkanımız Sayın Yaşar Karabuluk ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Efe Karabulut, Sayın Sevtap Karabulut ve tüm Lazzoni ailesi başta olmak üzere bu başarıda herkesin ayrı ayrı emeklerinin olduğunu düşünüyorum” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lazzoni Hotel'e "En İyi Lifestyle Otel" Ödülü

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds