Lazzoni Hotel, Haliç’in eşsiz manzarası eşliğinde yılbaşı gecesi yaşamak isteyen misafirleri için şahane bir program sunuyor.

Yerli-yabancı popüler şarkılardan oluşan geniş bir repertuvara sahip olan, yeni nesil şarkıcıların sevilen isimlerinden Deniz Yükseler yılbaşı gecesinde Lazzoni Hotel’de sahne alacak.

Lazzoni Hotel’in Yılbaşı Menüsü;

Otelin yeni yıl ruhundan esinlenerek hazırlanan yılbaşı özel menüsünde; soğuk mezelerden, “atom, topik, uskumru dolması, kırma zeytinli zahter salatası, tzatziki, kayakoruğu, közleme salata, Antakya sürk peynirli domates salatası, muammara, fava, közlenmiş biber, ılık ahtapot söğüş, kavun, beyaz peynir” bulunurken, sıcak mezelerden ise “fellah köftesi ve fetanagasaki” yer alıyor. Ana yemekte “dana bonfile” takdim edilirken, menünün geceyi daha da lezzetlendiren tatlısı “frambuazlı parfe” oluyor.

Otelde 2020’yi sevdikleriyle karşılamak isteyenler için düzenlenen yılbaşı eğlencesine katılım bedeli yemek dahil kişi başı 400 TL.

İstanbul Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lazzoni Hotel 2020'yi Unutulmaz Kılıyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds