Kai Beach yeni konumunda eğlenceye hız kesmeden devam ediyor.

Bodrum’un en özel köşelerinden cennet koyu Mandarin Hotel’de hizmet veren Kai Beach, 28 Temmuz Pazar günü Abdullah İnal farkıyla Happy Hour’da, Bodrum tutkunlarını yazın en keyifli saatlerini birlikte geçirmeye davet ediyor.

Türkiye’ye birçok faklı sektörde hizmet katan RMA Group yeme içme sektöründeki deneyimlerini aktardığı Kai Beach farklı, sağlıklı ve lezzetli menüsü;  Asya mutfağı ve Akdeniz esintileriyle lezzet avcılarının favorisi olmuş durumda. Siz de bu evrensel mutfakta lezzetli bir deneyim yaşamak istiyorsanız şimdiden yerinizi ayırtın.

Kai Beach yalnızca mutfağıyla değil, ilgi çekici ambiansı ve eğlence anlayışı, DJ performansları ve müzik dolu programıyla en beğenilen adres olmaya devam ediyor.

Kai Beach Cuma ve Cumartesi akşamları saat 02:00’ye kadar konuklarının hizmetinde. Ayrıca grup rezervasyonları olduğunda da akşamları servis hizmeti vermesinin yanı sıra davet, kutlama, özel etkinlik ve özel yemek taleplerine de açık.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kai Beach'in Happy Hour Partileri Fark Yaratıyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds