Dünya çapında popülariteye sahip olan otel zinciri Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli Fairmont Quasar İstanbul, üçüncü yılını kutluyor. Kent yaşamına değer katan hizmetleri ile fark yaratan otel, ayrıca üçüncü yılına özel yüzde 30’lara varan indirimler de sunuyor.

100 yıldan fazla bir süreyi kapsayan otelcilik mirası ile sektörün popüler markalarından olan Fairmont Hotels & Resorts’un Türkiye’deki ilk olteli olan Fairmont Quasar İstanbul, kampanyalı teklifleri ile üçüncü yılını kutluyor. Ocak ve Şubat aylarını kapsayan kampanyalar ile birlikte, otel müşterileri otelin tüm bölümlerinde farklı deneyim imkanlarına sahip olacak.

Otel bünyesinde lüks ve sanatı buluşturan, dış ve iç mekan mimarileri ile dikkat çeken otel, gerek atmosferi gerekse de ayrıcalıklı hizmetleri ile üç yıldır misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. Dünya çapında ilke edindiği “güçlü yerel bağlantılara önem verme” mottosu, oteli ön plana çıkarıyor.

Fairmont Quasar İstanbul’da müthiş kampanyalar

Fairmont Quasar İstanbul

Ocak ve Şubat aylarında 4 günlük oda rezervsayonlarında 3 gün ödeme seçeneği veriliyor. Willow Stream Spa’da, şehrin boğuculuğundan kurtulmaya imkan tanıyan atmosferi ile cilt ve vücut bakımı alan misafirler, 30 dakikalık el ve ayak masajı ile de ödüllendiriliyor.

Üçüncü yılına özel kampanyalarını damak tadına önem verenler için de geliştiren otel, Aila’da 13 Ocak Pazartesi günü akşam yemeği, 23 Ocak Perşembe günü ise Demlique’de beş çayı ile hizmet verecek. Ayrıca 30 Ocak Perşembe günü dünya mutfağının farklı lezzetlerini bir araya getiren öğle yemeği ve 31 Ocak Cuma günü de 15.00 sonrası Cuma gününün yorgunluğunu atmak isteyenlere kokteyl veriliyor.

Fairmont Quasar Istanbul’da Yerinizi Ayırtın

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fairmont Quasar 3. Yılını Kutluyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds