Yeni evli çiftlerin hayalini kurduğu düğünü gerçekleştirme ayrıcalığının ardından Elexus Hotel, alternatif balayı paketleri ile de beğeni topluyor. Unutulmayacak hatıralara ev sahipliği yapacak olan otel, modern mimarisi, birbirinden lezzetli ve farklı yemekleri ve iç rahatlatan SPA’sı ile romantik bir balayı hayali kuranların ideal rotası haline gelmiş durumda.

Kıbrıs’ta, doğa ile iç içe bir bölgede konumlanan, yorucu düğün seromonilerinin ardından balayında bu yorgunluğu unutulmaz hatıralarla birleştirmek için hizmet veren otel, lüks ve konfor kavramlarını bir araya getiriyor. Mutfağında usta şeflerin özel sunumlarıyla beraber hazırladığı lezzetli menüler, otelin konsept restoranlarında yeni evli çiftlerin beğenisine sunuluyor.

Elexus Hotel 3 farklı paket ile hayalleri gerçekleştiriyor

Elexus Hotel Cyprus

Gold, Silver ve Diamond paketler ile üç farklı alternatif paket sunan otel, yepyeni hayatlarına giriş yapmış olan çiftleri en özel günlerinde ağırlıyor. Paket içeriklerinde havalimanından limuzin ile özel karşılama,  yeni evli balayı çiftlerine özel masaj, asla sorun olmayacak geç çıkış ayrıcalığı, akşam yemeğinde çiftlere özel aşçı servisi gibi pek çok farklı hizmetler bulunuyor. Otelin hizmetleri kapsamında aktif olarak bulunan “Butler” servisi ise, çiftlerin isteklerini önceden takip ediyor ve çiftlere destek oluyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: Elexus Hotel Kıbrıs

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elexus Hotel balayı paketleri ile dikkat çekiyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds