Divan Grubu; bronz, gümüş ve altın kategorilerinde verilen ödüllerde “Geri Bildirim ve Takdir Kültürü-Kültürel Dönüşüm Projesi” ile altın ödülün sahibi oldu.

Turizm ve Yeme-İçme sektörlerinde Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Divan Grubu; uluslararası arenada prestijli bir ödülün sahibi oldu. Divan Grubu; köklü kültürünü ve başarılarını geleceğe taşımak, çalışan bağlılığını ve gelişimini sürdürülebilir kılmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Geri Bildirim ve Takdir Kültürü-Kültürel Dönüşüm Projesi’ insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan Brandon Hall Mükemmellik Ödüllerinde altın ödül ile taçlandırıldı.

25 farklı ülkeden uluslararası markaların değerlendirildiği ödül kapsamında aday projeler, uzmanlardan oluşan uluslararası bir jüri tarafından incelendi ve içerik zenginliği, uygulama süreci, inovasyon ve yarattığı ölçülebilir faydalar gibi kriterleri dikkate alındı.

#BuTatilde Önerisi: Kitap Sohbetleri, Yapı Kredi Kültür Sanat Desteği ile Başladı

“Divan Grubu Olarak En Önemli Sermayemiz Çalışanlarımız”

Ödül töreni, Şubat 2020’de Florida’da düzenlenecek Uluslararası İnsan Yönetiminde Mükemmellik Konferansı’nda gerçekleşecek. Divan Grubu CEO’su Richard Appelbaum konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Divan Grubu olarak, en önemli sermayemiz gördüğümüz çalışanlarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu alanda çeşitli projeler hayata geçirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özveriyle yürüttüğümüz çalışmalarımızın sonucunda da insan kaynakları projelerimizin uluslararası arenada mükemmellik ödüllüyle taçlandırılmasının mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Divan Grubu’nun, Geri Bildirim ve Takdir Kültürü – Kültürel Dönüşüm Projesi grubun köklü kültürünü ve başarılarını geleceğe taşımak amacıyla hayata geçirildi.

Odağında çalışanların mutluluğu, bağlılığı ve gelişimi olan proje kapsamında; işe alımdan performans yönetimine, çalışan bağlılığından kariyer yönetimine tüm insan kaynakları süreçleri ve araçları, yapıcı geri bildirim, sürekli öğrenme ve başarıların takdir edilmesi üzerine yeni baştan tasarlandı.

Tasarım Odaklı Düşünce metoduyla yürütülen çalışmalarda, tüm Divan Grubu’nda bu kültürü güçlendirecek ve yaygınlaştıracak 100’ün üzerinde Divan Kültür Elçisi aktif rol oynadı. Divan Grubu’nun dört farklı ülkede görev yapan 3 bini aşkın çalışanının 2 sene boyunca devam eden eğitim ve çalıştaylara katıldığı proje kapsamında, her seviyeden yönetici ve çalışan projenin tasarımına ve uygulanmasına aktif olarak katılım sağladı ve projenin başarısında önemli rol oynadı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Divan Grubu’na Brandon Hall Group’tan Mükemmelik Ödülü

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds