Bayram tatilini şehrin koşuşturmacasından uzak, Boğaz üzerinde muhteşem bir lokasyonda, yemyeşil bahçeleri, görkemli palmiye ağaçları, enfes lezzetler sunan yazlık restoranları, sonsuzluk havuzu ve daha fazlasıyla Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da geçirmek isteyenleri birbirinden özel deneyimler bekliyor. Lüks ve konforlu odalarda minimum üç gecelik konaklamalardan başlayarak geçerli olan Kurban Bayramı’na özel konaklama deneyimi, her sabah şehrin en iddialı açık büfe kahvaltısının sunulduğu Laledan restoranda başlıyor. Sıcak yaz günlerinde Boğaz’ın içinde yüzüyormuş hissi veren “sonsuzluk havuzu” ise manzaraya doyarak ferahlamak isteyenlerin favorisi olacak. Konuklar, bu özel konaklama deneyimi süresince seçecekleri bir akşam, otelin Boğaz’ın tam üzerinde muhteşem konumuyla yer alan yazlık mekanı Bosphorus Grill’de, zengin açık büfe lezzetlerinin ön plana çıktığı akşam yemeği ile damak ziyafetine çıkacaklar.

Çırağan Palace Kempinski’nin 7-14 Ağustos tarihleri arasında geçerli Kurban Bayramı paketi şehirde olup tam bir tatil havası yaşamak isteyenleri bekliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çırağan Palace Kempinski'de Unutulmaz Bayram Tatili Fırsatı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds