Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde yer alan Carême Restaurant, şık tasarımı ve üst düzey kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine bu yaz da enfes deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Yaz menüsü için Carême Restaurant’ın deniz ürünleri tabağında yer alan füme somon; mango püresi sosu, hafif fesleğen ve fıstıkla yapılan pesto sosla harmanlanıyor. Deniz ürünleri tabağında yer alan midye ve karidesten oluşan diğer lezzetler ise şefler tarafından yeniden yorumlanıyor.

Carême Restaurant’ta sunulan bir başka lezzet sote patlıcanlı karides ise Çanakkale’nin soğuk derin sularından çıkarılan özel karideslerinden seçilerek hazırlanıyor. Közlenmiş patlıcan, köz biber ve tereyağında sotelenmiş karideslerle birlikte yazın en iddialı öğünlerinden biri olarak sunuluyor.

Deniz levreği tabağıysa Carême Restaurant’ta bu yazın hem görsellikte hem de tatta en eşsiz lezzetlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Denizin efendisi deniz levreği içine hapsettiği suyu, pişme esnasında da koruyarak lezzetini kaybetmiyor. Taze bezelye ve bezelye püresiyle birlikte modern bir dokunuşla hazırlanan deniz levreği, deniz mahsulü tortellini ve şarap köpüğüyle de ayrıca modernleştirip vazgeçilmez bir yemek haline geliyor.

Carême Restaurant bu zengin ve lezzet dolu menüsü keyifle deneyimlemek isteyen konuklarını bekliyor. Carême Restaurant’a 0850 755 88 88 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Carême Restaurant‘ta Eşsiz Lezzetleri Deneyimleme Fırsatı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds