argos in Cappadocia, turizm dünyasının “Oscar Ödülleri Gecesi” olarak adlandırılan World Travel Awards’ta üst üste üçüncü defa “En İyi Kültürel Miras Oteli” seçildi.

Küresel ölçekte etki uyandıran bu ödül gecesinde en iyiler, Portekiz’in Madeira kentinde düzenlenen gala töreni ile seçildi. “Türkiye’nin En İyi Kültürel Miras Oteli” seçilen argos in Cappadocia, bu ödülün üst üste üçüncü defa sahibi oldu.

argos in Cappadocia, Eski Uçhisar Köyü’nü ve iki bin yıllık bir geçmişe sahip olan manastır yerleşkesini 23 yıldan bu yana devam eden özenli bir restorasyon çalışması sayesinde hayata döndürmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra küresel çaptaki lüks konaklama hizmeti ve aynı zamanda bölgenin doğasını, tarihini ve yerel kültürünü de korumasından dolayı yıllardan bu yana turizm alanındaki en özel ödülleri almayı başarıyor.

“İçinden Köy Geçen Otel”

argos in Cappadocia, “İçinden Köy Geçen Otel” olarak da biliniyor. Misafirlerine standart bir turizm yerleşkesinin çok ötesinde bir deneyim sunan otel, aynı zamanda toplantı, davet, düğün ve konser etkinlikleri için de kullanılıyor.

argos in Cappadocia, aynı zamanda bünyesindeki SEKİ Restaurant ile kendi bağlarında üretmiş olduğu şarapları nedeniyle birçok ödülün sahibi olmayı başardı.  1994’ten bu yana seçkin seyahat profesyonelleri ve gezginlerin oylamalarıyla belirlenen World Travel Awards’ta üçüncü kez üst üste ödül almayı başaran argos in Cappadocia, bölgedeki turizmin gelişmesine en büyük katkıyı sunan otellerden biri.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

argos in Cappadocia Üçüncü Kez "En İyi Kültürel Miras Oteli" Seçildi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds