Yönetim, olumlu tepkilerin ardından kapsamı genişletme kararı alarak Antalya’yı tanıtan ikinci kısa filmi de hazırladı. Kısa film ile Akdeniz rotasının sadece kum, güneş ve deniz üçlüsünden ibaret olmadığı gösterilmek isteniyor.

1.5 sene süren kısa film çalışması ile ilgili olarak Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Bilgihan Yılmaz, dört mevsim boyunca Güney şehrinde yapılmakta olan sportif ve kültürel faaliyetlerin de yer aldığı kısa film için hem havadan, hem de karadan çekimler ve çalışmalar yaptıklarını aktardı. Havalimanı’nın resmi web sitesinden filmin izlenebildiğini aktaran Yılmaz, sosyal medya hesapları üzerinden de bu imkanın geçerli olduğunu belirtti. Yılmaz, videonun YouTube platformu üzerinde de en çok izlenenler arasına girmeyi başardığının altını çizdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi Yoga Otelleri!

Antalya Kısa Film Çalışmaları Devam Edecek

Antalya’nın tanıtım süreci kapsamında iki kısa filmin de yoğun ilgi görmesi, bölgenin tanıtım çalışmalarına devam edilebilmesi adına büyük bir cesaret oldu. Akdeniz’in ve Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan şehrin, sadece deniz, kum ve güneş üçlüsünden ibaret olmadığının net bir şekilde ifade edildiği tanıtım filmleri, sportif ve kültürel faaliyetleri kapsayan geniş bir yelpazeyi bünyesinde barındırıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Antalya Kısa Film Çalışmaları ile Tanıtılıyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds