Alaçatı Sultan Konak ayrıcalığıyla bir başka güzel!

Yazın son demlerinin yaşandığı Eylül ayında, Alaçatı’nın gözde butik oteli  Sultan Konak, Ege’nin göz alıcı mavisini, doğanın huzur veren yeşilini, Alaçatı tarihinin izlerini sonbaharda sürmek isteyenleri bekliyor. Sultan Konak, günlük yaşamın telaşı ve sıradanlığından uzak keyifli bir atmosferde konuklarını ağırlarken üst düzey hizmet bekleyen ve evindeymiş gibi hissetmek isteyenlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Konsept Tatil Anlayışıyla Farklı Bir Deneyim Yaşayın!

Doğanın değişim zamanı ve sonbahar döngüsünün başladığı eylül ayında tatil, Alaçatı Sultan Konak’ın sakinleri için daha yeni başlıyor. Kalabalığı azalmış sakin sokakları, tabiatın güz renkleriyle süslediği duvarları, yumuşak rüzgarı ve dingin deniziyle cazibesini Eylül’de artıran Alaçatı’nın romantik sakini Sultan Konak, konsept bir tatil anlayışı sunuyor.

Birbirinden konforlu odaları, keyifli bahçesi, doğal ürünlerin servis edildiği kahvaltısı ve güler güzlü hizmet anlayışıyla hayalinizdeki tatili oya oya işleyen Sultan Konak’ın geçmişin günümüze uyarlanmış yeni dokunuşlarıyla dekore edilmiş alanları, kendinizi evinizde hissettiriyor. Otelin Elmas, Lal, Kehribar, Ametist, Yeşim, Safir ve Yakut ismini taşıyan ve aynı isimlerden esinlenerek farklı renk ve tarzlarda döşenmiş odalarından şömineli ya da cumbalı olanı seçmek keyfinize kalmış.

#BuTatilde Öneri: Kış Aylarında Karayipler Keşfi Yapmak İstemez Misiniz?

Alaçatı’nın tam kalbinde, Alaçatı Sultan Konak Ayrıcalığıyla!

Alaçatı Sultan Konak’ın doğal, taze ve yöresel ürünleri ile yapacağınız kahvaltı, güne mutlu ve enerjik başlamanızı sağlayacak. Bahçe keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz eşsiz bir atmosferde sıcak- soğuk, alkollü ya da alkolsüz içecekler eşliğinde yapacağız lezzetli sohbetler hoş birer anı olarak hafızalarınızdan uzun süre silinmeyecek. Alaçatı’nın en yeni butiki oteli olan Sultan Konak’a gitmek için rezervasyon yaptırmanız yeterli!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alaçatı Sultan Konak Sonbaharda Sizi Bekliyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds