Fransa’nın başkenti Paris’te kalınacak yer tavsiyelerine seyahat rehberi ile keşfetme vakti. Paris’i ziyaret edip gündüz ayrı gece ayrı güzelliklerine eşlik ettikten sonra yorgunluk çöktüğünde size en iyi gelecek oteller ile tanışma vakti. Yorgunluğunuzu atabileceğiniz, Paris’te yeni güne dinlenmiş şekilde uyanabileceğiniz veya kalabalıktan sıkıldığınız anda kafanızı dinleyebileceğiniz en güzel otelleri ile Paris.

En Güzel Otel Seçenekleri ile Paris

Fransa’nın başkenti Paris gitmeyen için bir hayal giden için tekrarlanmasını istediği bir rüya şehri. Muhteşem mimarisi ve tarihi dokuları ile tam bir gezi rehberi özelliği taşıyor. Her köşesi ayrı bir gezi konusu her caddesi ayrı bir merak unsuru uyandıran Paris’te oteller açısından da büyük çeşitlilik gösteriyor.

İsteğinize göre her şarta uygun otel bulmak çok kolay. Kedinizi emanet edebileceğiniz otellerden, magazincilerden kaçmak istediğinizde otelden uzaklaşmanızı sağlayacak tünellere sahip otellere kadar pek çok seçenek mevcut. Paris otellerinin en güzellerini şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Ritz Paris
 • Hotel Plaza Athenee Paris
 • Hotel George V Paris
 • Hotel The Peninsula Paris
 • Le Meurice
 • Shangri-La Hotel Paris

ve daha birçok otel seçeneği ile Paris gezileriniz en güzel yerlerde sonlanacak. Büyük imkânlar sağlayan ve müşterilerinin memnuniyetine yönelik sundukları hizmetler ile en güzel Paris otellerinden bazıların içeriğini bilmek yararlı olacaktır.

Ritz Paris

Paris’in en güzel otellerinden biri olan Ritz Paris özellikle dekorasyonu ile dikkat çekmektedir. Pek çok ünlü misafiri konuk eden otel kuş şeklindeki muslukları, kristal avizeleri, kadife perdeleri ile tam bir görsel şölen sunmaktadır. Birçok önemli müze ve gezi yerlerine yakın olan otel Paris’in tam merkezinde yer almaktadır.İmages pariste nerede kalinir en guzel otel tavsiyeleri

Hotel Plaza Athenee Paris

Otelin dışında tam bir doğa harikası görüntüsüyle yemyeşil bir bahçe ve otelin içinde modern çizgilerin hakim olduğu gümüş renkte koltuklar ile tam bir sarayı andıran Hotel Plaza Athenee Paris rahat bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Ayrıca herkesin en can alıcı noktası olan Paris Eyfel Kulesi manzaralı odaları ile oldukça fazla tercih görmektedir.

Hotel George V Paris

Otel tam bir çiçek pazarı şeklinde dizayn edilmiş durumdadır. En şık vazoların içinde sergilenen renk renk çiçekler ile çiçek bahçesinde yürüyormuş hissi yaratmaktadır. Ferah ve iç açıcı şekilde düzenlenmiş olan otel ve odaları Paris merkezinde yer almaktadır. Böylece istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşma imkanınız mevcuttur.

Paris’te En Güzel Otel Nasıl Bulunur?

Paris’e gideceksiniz ve en güzel zamanlarınızı geçireceğiniz bir otel arıyorsunuz. Turizm haberleri ile bu işinizi halledebilirsiniz. Paris’te yer alan en güzel otel tavsiyeleri ile sizlere tanıtılan oteller arasında seçim yapabilir ve size uygun olan otele rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Tatiliniz olumsuzluklardan uzak tutmak için otel tercihinizde;

 • Rahat ve konforunuza uygun yerler tercih edilmeli.
 • Tüm imkanlarından yararlanabileceğiniz bir otel olmalı.
 • İstediğiniz yere ulaşım imkanı sağlamalı.
 • Güvenliğinizi koruyor olmalı.
 • Hijyen ve kalite standartlarında hizmet veriyor olmalı.

Bu ve bunun gibi kendi özel şartlarınıza göre otel seçiminizi yapmalısınız. Paris geziniz en güzel şekilde noktalanmalı ki hayatınızda güzel bir anı olarak yer alabilsin.

Sakin Tatil Yer Önerileri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paris’te Nerede Kalınır? En Güzel Otel Tavsiyeleri

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds