Vahşi hayvanların yabani hayatta birbirleriyle uyum içinde yaşamaları, doğanın gücünün ön planda olduğu müthiş bir coğrafya ve Cruise gemileri ile unutulmayacak bir keşif gezisi, FEST Travel ile mümkün kılınıyor.

FEST Travel, 13-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında Kuzey Amerika’nın benzersiz doğasını keşfe çıkmak için gezginleri Alaska’ya davet ediyor. Doğanın ve vahşi yaşamın bu coğrafyadaki uyumunu görme imkanının yanı sıra, ulusal parkların ve buzulların manzarası da geziyi oldukça anlamlı kılacak.

İmages 1557908576 shutterstock 543011062

Alaska gezisi ile beraber Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük milli parkı olan Denali Milli Parkı üzerinde de bir keşif yapmak mümkün. Boz ayılara, ren geyiklerine, kurtlara ve birçok canlıya ev sahipliği yapan bu parkın yanı sıra buzulların arasında gözlem yapma imkanına sahip olacağınız Kenai Fiyortları da programda keşfedilmeyi bekliyor.

Eski tarihlerde Rusya’nın sahip olduğu Alaska, Amerika Birleşik Devletleri tarafından para ile satın alınan, müthiş bir coğrafyaya sahip olan yerlerin başında geliyor. Soğuk ve gezilmesi, görülmesi zor bir yer olarak gözükse de, FEST Travel Alaska’yı gezilebilir kılıyor. Muhteşem bir tabiat ve eşsiz coğrafyası ile Alaska, benzersiz bir deneyim vaat ediyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Arda Çağatay Genç
1995 doğumlu, doğma büyüme İstanbullu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra, BuTatilde.com'da Genel Yayın Yönetmenliği yapıyor.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FEST Travel ile Alaska'yı Keşfetme İmkanı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds