Toplantıda, Wyndham markası bünyesindeki ilk “rezidans” projesi açıklandı.

Dünyanın ve Türkiye’nin en fazla otel zinciri markasına sahip Wyndham Hotels & Resorts tarafından “Yılın Oteli” ödülüne layık görülen Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de hayata geçirilen basın toplantısında; Wyndham Hotels & Resorts Orta Doğu Avrupa Grup Başkanı Dimitris ManikisWyndham Hotels & Resorts Avrupa Bölge Başkan Yardımcısı Edwin Broers ve Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan önemli açıklamalarda bulundu. Toplantıda, Wyndham markası bünyesindeki ilk “rezidans” projesi de açıklandı.

Manikis: Türkiye, Hikayesi Olan Bir Ülke

Wyndham Hotels & Resorts Orta Doğu Avrupa Grup Başkanı Dimitris Manikis, basın toplantısında, Türkiye ve İstanbul turizminin önemine vurgu yaparak Wyndham markasının Türkiye’de “en büyük” olduğunu ve bu başarıların neticesinde buraya geldiklerini söyledi.

Başkan Manikis, Türkiye’ye teşekkür ederek şöyle konuştu:

“Türkiye, hikayesi olan bir ülke. Wyndham olarak bu müthiş hikayeden çok memnunuz. Gastronomi turizmi, kültür turizmi, sürdürülebilirlik… Hikayeniz önemli. O yüzden Kapadokya’yı görmeyi çok istedim ve gittim. Müthiş bir yer! Türkiye’de birçok yer var, hikayesi olan. Hikayenizi nasıl anlatacaksınız? İşte önemli olan da bu. Oraya giden insanlar anlatacak hikayenizi… Turistler anlatacak. Biz, Türkiye’de, bu sektörde olmaktan gurur duyuyoruz.”

Broers: Wyndham Bünyesindeki İlk Rezidans Projesinin Türkiye’de Olması Heyecan Verici

Wyndham Hotels & Resorts bünyesinde ise yeni bir proje de ilk kez açıklandı. Wyndham Hotels & Resorts Avrupa Bölge Başkan Yardımcısı Edwin Broers, bu markanın altında Ramada gibi 20 farklı önemli marka daha olduğunun altını çizerek orta segmentte bir rezidans projesinin de müjdesini verdi:

“20 farklı marka var, bu marka altında. Önümüzdeki dönemde de ihtiyaçları karşılayacak şekilde devam edeceğiz. Pazarın ihtiyacı ne? Yatırımcının beklentileri uyuşuyor mu? Detaylı bir pazar analizi yapıp yolumuza devam edeceğiz. İstanbul anahtar bir bölge. Orta segmentte bir rezidans seçimine gitmek üzereyiz. Bunun kararını verdik. Amacımız, rezidansları marka ile birleştirmek. Umutluyuz. Yatırımcılar bizim ortağımız. Yeni bir marka doğuyor diyebiliriz ki bunun ilk kez Türkiye’de olması da heyecan verici.”

Alparslan: Doluluk Oranımız Yüzde 85 Ki Bu, Müthiş Bir Başarı

2019 yılında her alanda çok başarılı sonuçlar aldıklarını belirten Wyndham Grand İstanbul Kalamış Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan ise teşekkür konuşmasında, öncelikle “Yılın Oteli” seçilmelerinin haklı gururunu yaşadıklarını belirtti:

“Bu başarıların Wyndham Hotels & Resorts gibi bir grupta tescillenmesi çok gurur verici. Grubun en üst markası olan Wyndham Grand markasının gerektirdiği standartlara tam uyum, üstün servis ve ürün kalitesi ile en yüksek değerlendirme ve derecelendirme notlarını aldık. Dünya devi ülkeler arasından çıktık ve ödülü ülkemize getirdik. Ekibimle birlikte başarılara koşmaya devam edeceğiz. Tüm Wyndham ailesine teşekkür ederim.”

İstanbul Otelleri

Haluk Bilginer ve Mehmet Nuri Ersoy Bir Arada!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wyndham Markası ile İlk Rezidans Projesi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds