Dünyaca ünlü otel zincirleri arasında yer alan Hilton’un Maslak bölgesinde hizmet veren oteli Hilton Istanbul Maslak önemli bir projeye imza atmanın mutluluğunu yaşıyor.

Hilton Istanbul Maslak, 2 Aralık itibarıyla otelin lobisine bir “kitap ağacı” yerleştirecek. 10 Ocak tarihine kadar “kitap ağacı”nda toplanacak olan yardımlar Herkese Kitap Derneği’ne bağışlayacak.

Dünyanın farklı ülkelerinde misafirlerine çeşitli konseptler ve farklı deneyimler sunarak, konukseverlik anlayışıyla varlığını sürdüren Hilton otellerinin İstanbul Maslak bölgesinde hizmet veren oteli Hilton Istanbul Maslak, geçtiğimiz yıllardan bu yana sürdürmekte olduğu sosyal sorumluluk projelerine bu yıl bir yenisini ekliyor. Geçtiğimiz yıl kritik hastalıkları olan çocukların yeni yıl dileklerini gerçekleştirmek için uyguladıkları projeyi bu yıl kitap ağacı olarak uyguluyor. Otel yönetimi, bu projeyle 7-12 yaş aralığındaki çocukları mutlu etmeyi amaçlıyor. 2 Aralık itibarıyla otelin lobisine yerleştirilecek olan “kitap ağacı” ile katılımcılardan kitap ve kırtasiye ürün bağışı yapılması beklenecek. Bağışlanmak istenen kitap ve ürünler, bağışçılar tarafından, otelin konsiyerj biriminden kitap bohçaları temin edildikten sonra ağaca asılabilecek. İlgili projeye otel misafirleri ve ziyaretçiler katılım gösterebilecek. Ağaç 10 Ocak’a kadar otelin lobisinde yer alacak.

“Yaşama değer katıyoruz”

Bu proje kaynağını; Hilton otellerinin “Bir amaç için seyahat” adlı global kampanyanın amaçladığı çevresel ve sosyal etkileri hedefleyen ve 2030 yılına kadar sürecek olan çalışmalardan alıyor. Proje hakkında bilgi veren Hilton Istanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan, “Bu programımız ile değer zincirimize yatırım yaparak, işimiz açısından çok önemli sonuçlara etki edecek bir seyahat yaklaşımı sürdürüyoruz. Operasyonlarımızı, tedarik zincirlerimizi ve topluluklarımızı, olumlu sosyal ve çevresel değişikliklere imza atan ve yaşama değer katan projeler ile destekliyoruz.” diye konuştu.

İstanbul Otelleri

Ekim Ayı Konaklama Verileri!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hilton Maslak'tan Sosyal Sorumluluk Projesi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds