Elektrik mavisi, Fuşya, Mercan ve Sarı… Hotels.com, mimarisi ve dekorasyonlarında kullanılan renklerin özgünlüğüyle öne çıkan, sonbaharı renklendirecek 5 otele ışık tuttu.

Sonbaharın sonlarına yaklaşırken günler kısaldı, güneş eskisi kadar parlak değil ve ağaçlar da yapraklarını neredeyse tamamen döktü.

Hotels.com™ Instagram hesaplarını, paylaşımlarıyla daha renkli hale getirmek isteyen seyahat severler için, dünyanın dört bir yanında renk paletlerinin özgünlüğüyle öne çıkan 5 özel oteli derledi.

Bu oteller, Portekiz seramiğinin mavisinden Meksika folklorunun fuşyasına kadar bir sonraki tatil kaçamağınızda sizlere sonbaharı renklendirmek ve yaz güneşine geri kavuşmanız için mükemmel bir fırsat olacak…

En Renkli 5 Otel

Bela Vista Hotel & SPA – Relais & Châteaux, Portimão / Portekiz

Bela Vista Hotel & SPA - Relais & Châteaux, Portimão / Portekiz
Bela Vista Hotel & SPA – Relais & Châteaux, Portimão / Portekiz

Portimão’daki bu 5 yıldızlı otel, yoğun mavi kullanımıyla Portekiz’in ünlü seramik karolarından ilham almış. Krem rengi bir kale içinde yer alan Bela Vista Hotel & Spa’nın dikkat çekici mavi iç mekanı, Atlantik Denizi’ne baktığı düşünülürse yazın bitişinin hüznünü üzerinizden atmanız için mükemmel bir lokasyon. Keyfinizi yerine getirmek için Praia da Rocha’ya bakan otelin spa ve havuzunu ziyaret edip kendinizi şımartmaya hissetmeye ne dersiniz?

Bela Vista Hotel & SPA – Relais & Châteaux, gecelik 1.447 TL’den* başlayan oda fiyatlarıyla hizmetinizde. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Rosas & Xocolate Boutique Hotel, Merida / Meksika

Rosas & Xocolate Boutique Hotel, Merida / Meksika
Rosas & Xocolate Boutique Hotel, Merida / Meksika

Rosas & Xoclate Hotel, fuşya ve koyu ahşaptan ilham alan tasarımıyla çikolata bağımlıları ve gül tutkunları için ideal. Egzotik avlusuna ışığın girişiyle pembe duvarların suya yansıması, Instagram’da paylaşmak için mükemmel kareler veriyor. Maya medeniyetinin yaşadığı geleneksel bir kakao tarlasında yer alan Rosas & Xocolate Boutique Hotel’in 17 özel odası, bir spa’sı ve rüya gibi bir de havuzu var.

Rosas & Xocolate Boutique Hotel, gecelik 1.570 TL’den* başlayan oda fiyatlarıyla hizmetinizde. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa, Phú Quốc / Vietnam

JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa, Phú Quốc / Vietnam
JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa, Phú Quốc / Vietnam

Bir renk cenneti olan bu tatil köyü, Tayland Körfezi’nin ünlü ‘Vietnam İncisi’nde, Phu Quoc’ta yer alıyor. Otel, sık bir orman ve engin okyanusun yanı başında, enerji ve birbirinden güzel renkleri içinde barındıran ufak bir şehir gibi. Her bir binası, bir renkten ilham almış sofistike bir tasarıma sahip. Hiç şüphesiz ki JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa bu yıl keşfedilmesi gereken ve Instagram’da paylaşmayı mutlaka isteyeceğiniz otellerden biri.

JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa, gecelik 2.414 TL’den* başlayan oda fiyatlarıyla hizmetinizde. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Colony Hotel Palm Beach, Florida / Birleşik Devletler

Colony Hotel Palm Beach, Florida / Birleşik Devletler
Colony Hotel Palm Beach, Florida / Birleşik Devletler

Palmiye ağaçları, güneş ve tiril tiril yaz kıyafetleri vaadiyle bu otel, Palm Beach’in en önemli sembollerinden biri. Bölgenin ‘renkli mücevheri’ olarak da tanımlanan Colony Hotel Palm Beach, bugüne kadar tüm dünyadan birçok ünlü ismi de cezbederek ağırlamış. Karakteristik pembe rengiyle tamamlanan klasik İngiliz kolonyal tarzdaki bu otel; gerek süitlerinde, gerekse de villaları ve çatı katlarında geçmişle geleceği en şık şekilde sentezliyor. Ayrıca restoranı da bölgenin en iyi gastronomi örneklerini sunuyor. Colony Hotel Palm Beach, Instagram fotoğrafları için bire bir; üstelik kim bilir belki de bu fotoğraf bir ünlüyle bir kare olur?

Colony Hotel Palm Beach, gecelik 2.647 TL’den* başlayan oda fiyatlarıyla hizmetinizde. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

The Gritti Palace, Venedik / İtalya

The Gritti Palace, Venedik / İtalya
The Gritti Palace, Venedik / İtalya

Venedik’teki Santa Maria de la Salud Katedraline bakan bu 16. yüzyıl sarayının tasarımı, renkleri ve dokuları bir üst seviyeye taşıyor. Yoğun kırmızılar, yeşiller ve hatta turuncular ile bezenmiş bu otelin her köşesi, konuklarını özel ve asil bir ortamda ağırlıyor. Müzeler ile dolu çevresi ve Büyük Kanal’a bakan ve kıyas kabul etmeyecek terasıyla bu otel, sonbahara bir parça renk ve görkem katmak isteyenler için mükemmel bir seçim.

The Gritti Palace, gecelik 3.742 TL’den * başlayan oda fiyatları ile hizmetinizde. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için Hotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nuri Bilge Ceylan Filmleri Avrupa’da Gösterime Giriyor


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Renkli 5 Otel

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds