24. EMITT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Bartın’ın tarihi ve meşhur yerleri tanıtılacak. Küre Dağları Milli Parkı’nda konaklama, mutfak tanıtımları, yaban hayatı gözleme ve av turizmi gibi aktiviteler, misafirlerin ilgisini çekecek.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bu yıl 24. defa düzenlenecek olan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı için hazırlıkların eksiksiz olarak devam ettiği bildirildi.

Bartın turizmi gelişecek

30 Ocak’ta TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlayacak olan fuar için, valilik ve Bartın Belediyesi işbirliği ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, ilçe belediyesi ve kaymakamlığı tarafından il tarihçesi, turizm değerleri ve mutfak lezzetlerinin tanıtılacağı ifade edildi. Açıklamada, şu sözler kaydedildi;

“24. EMITT Fuarı’nda, ilimizin kültürel zenginlikleri, kültürel mirasımız ve daha pek çok detay fuara katılım gösterenlere tanıtılacak. İl ve bölgenin turistik ziyaretlerinde konaklama süresini arttıracak olan Küre Dağları Milli Parkı ön plana çıkarılacak. Böylelikle yeni bir destinasyon oluşturulmaya çalışılacak. Fuarda aynı zamanda doğal lezzetler, trekking, av turizmi ve daha pek çok aktivitenin de ön plana çıkarılması hedefleniyor.

Bartın Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bartın 24. EMITT Fuarı'nda Tanıtılacak

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds