İşletmelerin doğru hamleler yaparak başarılı olacak ekipler kurmasına önem veren bu doğrultuda destek sağlamakta olan Gastroplatform, sektör içerisinde yer alan tüm çalışanların nitelik ve profillerini özgeçmiş havuzunda saklıyor. Bu havuz sayesinde, yeni iş fırsatları ve imkanlar kovalamak isteyen gastronomi sektörünün çalışanları, önemli fırsatları karşılarında bulabiliyor. Bu platformun ek olarak, herhangi bir yaş aralığı da bulunmuyor. Eğitimine devam eden üniversite öğrencileri, yeni mezun olup iş imkanı arayan bireyler, çalışmasına rağmen yeni kariyer fırsatlarının peşinden koşan çalışanlar gibi birçok farklı koldan kişiler, gastroplatform.com adlı internet sitesinden ücretsiz üyelik sistemine dahil olabiliyor.

SAĞLADIĞI DESTEKLER ÇOK FAZLA

Gastroplatform, chef, mutfak ekibi, sous chef, işletme müdür, barista, bartender veya festival ve etkinliklerde her türlü desteği sağlayabilecek günlük personellere kadar ekip kurma konusunda geniş bir yelpazede hizmet sağlamayı sürdürüyor.

Gastroplatform sayesinde geniş bir iş kolu yaratmayı başaran ekipler, sektörde daha kaliteli ve faydalı çalışmalar yaparak isimlerini duyurma şansı yakalıyor.

PLATFORMUN YARATICISI KADINLAR

İmages 1557822601 Gamze Hande FotoGastroplatform’u kuran iki kadın, sektöre yeni bir soluk kazandırmak adına bu hamleyi yapıyor. Hande Atıcı Miras ve Gamze Eren, Galatasaray ve Bilkent Üniversiteleri’ni bitirdikten sonra yolları kesişen başarılı iş kadınları olarak dikkat çekiyor. Gastroplatform’u kurma fikri konusunda ortak kararlar veren Miras ve Eren, gastronomiye olan tutkularından dolayı böyle bir yenilikçi girişime adım attıklarını belirtiyorlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gastroplatform'dan İstihdama Çözüm

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları