Türkiye’de yeni rotalar yaratma konusundaki liderliği ile bilinen FEST Travel, yepyeni bir adres ile doğanın ve farklı kültürlerin izinde bir yolculuğun kapısını aralıyor. FEST Travel’in yeni rotası olan Papua Yeni Gine, gerek doğası gerekse de farklı kültürü ile keşfedilmeyi bekleyen bir lokasyon olarak seyahat tutkunlarını bekliyor. Seyahat meraklılarının gezilecekler listesinde en tepede yer alan Papua Yeni Gine, FEST Travel ile birlikte unutulmaz bir yer olmaya hazırlanıyor.

5 ile 16 Eylül 2019 tarihleri arasında tam 11 gün ve 12 gece sürece olan  Papua Yeni Gine gezisi, bambaşka bir ülkeyi ve kültürü tanıma fırsatını sunuyor. El değmemiş yağmur ormanlarındaki doğal havuzlar, bu havuzlarda yüzme fırsatı, meşhur Tavurvur Yanardağı’nın etrafında keyifli bir yürüyüş, Karawara ıssız adasında gizemli bir keşif ve Varirata Ulusal Parkı’nın ihtişamlı Raggiana Cennet Kuşu’nu görme imkanının kapıları, FEST Travel ile açılıyor.

İmages 1558695880 shutterstock 712219558

“Önemli olan görmek değil, algılamaktır” mottosu, FEST Travel’in bugüne kadarki çalışmalarını içeren genel bir slogan olarak biliniyor. Bu anlamda, FEST Travel misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak amacıyla yepyeni bir rotada, yepyeni bir macera vaat ediyor.

İskelet Kabilesi, Çamur Adam ve Peruk Adam kabileleri ile tanışma fırsatının olduğu, Baining Kabilesi Ateş Dansını izleme fırsatını bulabileceğiniz, ayrıca Goroka Festivali ile bambaşka bir eğlenceye tanıklık edeceğiniz Papua Yeni Gine gezisi, müthiş bir deneyim sunacak.

İmages 1558695889 fest logo sonPapua Yeni Gine gezisi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için: festtravel.com/papua-yeni-gine-turu


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
1
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

FEST Travel'den Yeni Bir Rota: Papua Yeni Gine

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları