Zorlu PSM, yeni yılın ilk haftasında yine birçok etkinliğe ve programa ev sahipliği yapıyor.

İlk defa Türkiye seyircisi ile buluşmaya hazırlanan “The Four Italian Tenors” ve Prof. Rengim Gökmen’nin şefliğindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın gerçekleştireceği “Yeni Yıl Konseri”, ülkemizin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev, yenilenen koreografisi, yeni şarkıları ve etkileyici yeni ışık tasarımıyla Sertab’ın Müzikali ve 0-6 yaş arası çocukları klasik müzik ile tanıştırmak için samimi ve sıcak bir ortam sunan etkinlik serisi Baby Concerts’in yanısıra Royal Opera House Gösterimleri kapsamında Fındıkkıran yeni yılın ilk etkinlikleri olarak öne çıkıyor.

Zorlu PSM’de yeni yılın programları;

KEREM GÖRSEV QUARTET – PERFECT BALANCE // 02 – 03 – 04 OCAK // touché // 21.30

Ülkemizin önde gelen caz piyanistlerinden, touché’nin sevilen ismi Kerem Görsev bu sefer, 19. stüdyo albümü olan Perfect Balance ile dinleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlarnıyor. Kerem Görsev’in Ernie Watts ile yaptığı, sadece 4 saatlik bir sürede tamamlanan Perfect Balance albümünden oluşan repertuvarda Görsev’e davulda Ferit Odman, kontrbasta Volkan Hürsever ve saksafonda Engin Recepoğulları eşlik edecek. Cazın büyülü atmosferinde geçecek bu konser için yerinizi şimdiden almayı unutmayın.

Kapı Açılış Saati: 19.00

Kerem Görsev Quartet – Perfect Balance: 21.30

Bilet Fiyatı:

Genel Giriş Fiyatı – 80.50 TL

THE FOUR ITALIAN TENORS & CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI YENİ YIL KONSERİ// 03 OCAK CUMA // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Yeni yıla özel repertuvarla yılın ilk günlerini keyifle karşılamak isteyen herkes için unutulmazlar arasına girmeyi başaracak Zorlu PSM’nin yeni yıl konserinde iki iddialı isim bir araya geliyor. Klasikleşmiş opera aryalarını ve populer İtalyan Müziği’ni bir araya getirerek uluslararası bir üne kavuşan vokal dörtlüsü “The Four Italian Tenors”, 200 yıla yaklaşan tarihi ile dünyanın en köklü sanat kurumlarından biri olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile yılbaşına özel unutulmaz bir konsere imza atmaya hazırlanıyor. İlk defa Türkiye seyircisi ile buluşmaya hazırlanan “The Four Italian Tenors” ile Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın bu unutulmaz gecesinin şefliğini Prof. Rengim Gökmen üstlenecek.

Bilet Fiyatları:

Kategori 1 – Tam : 330.00 TL Öğrenci: 270.00 TL

Kategori 2 – Tam : 242.00 TL Öğrenci: 198.00 TL

Kategori 3 – Tam : 187.00 TL Öğrenci: 153.00 TL

Kategori 4 – Tam : 143.00 TL Öğrenci: 117.00 TL

Kategori 5 – Tam : 110.00 TL Öğrenci: 90.00 TL

Kategori 6 – Tam : 88.00 TL Öğrenci: 72.00 TL

SERTAB’IN MÜZİKALİ //04 OCAK CUMARTESİ // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Son iki yıldır izleyicilerini zamanda yolculuğa çıkaran Sertab’ın Müzikali, yenilenen koreografisi, yeni şarkılar ve etkileyici yeni ışık tasarımıyla Zorlu PSM’de sahnelenmeye devam ediyor! Tony ödüllü Ken Billington veBeyhan Murphy tarafındanbu yıl Zorlu PSM’ye özel olarak yenilenen müzikal 4 Ocak Cumartesi akşamı Zorlu PSM’de izleyilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik Saati: 21.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: Tam: 286.00 TL – Öğrenci 247.00 TL

2. Kategori: Tam: 242.00 TL – Öğrenci 209.00 TL

3. Kategori: Tam: 198.00 TL – Öğrenci 171.00 TL

4. Kategori: Tam: 154.00 TL – Öğrenci 133.00 TL

5. Kategori: Tam: 110.00 TL – Öğrenci 95.00 TL

6. Kategori: Tam: 66.00 TL – Öğrenci 57.00 TL

ALICE MÜZİKALİ // 05 OCAK PAZAR // TURKCELL SAHNESİ //20.00

Lewis Carroll tarafından yazılmış, dünya edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olan Alice Harikalar Diyarında’nın, çağdaş müzikal uyarlaması olan Alice, ilk defa sahnelenerek büyük yankı uyandırdığı geçtiğimiz sezonun ardından yeni sezonda da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyi selamlıyor! Türkiye’nin ilk büyük prodüksiyonlu müzikali olan BKM, Zorlu PSM ve id İletişim ortak yapımı “Alice”, görkemli sahne tasarımı, müzikleri ve kostümleri ile göz kamaştırıyor. Gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın heyecan dolu büyüme hikâyesini konu eden gösteride “Alice” olarak ilk defa sahneye çıkan ve seyircinin büyük beğenisini kazanan Serenay Sarıkaya ile beraber, deneyimli tiyatrocular Ezgi Mola, Enis Arıkan, Merve Dizdar, İbrahim Selim ve Şükrü Özyıldız başrollerde.

Bilet Fiyatları:

VIP – Tam: 318.00 TL – Öğrenci: 258.00 TL

1. Kategori – Tam: 271.00 TL – Öğrenci: 220.00 TL

2. Kategori – Tam: 230.00 TL – Öğrenci: 187.00 TL

3. Kategori – Tam: 168.00 TL – Öğrenci: 137.00 TL

4. Kategori – Tam: 131.00 TL – Öğrenci: 107.00 TL

5. Kategori – Tam: 111.00 TL – Öğrenci: 91.00 TL

*Öğrenci biletleri sınırlı sayıdadır.

ROYAL OPERA HOUSE GÖSTERİMLERİ: FINDIKKIRAN (THE NUTCRACKER) // 05 OCAK PAZAR // SKY LOUNGE // 16.00

Ernst Theodor Amadeus Hoffman’ın kısa hikayesi The Nutcracker and the Mouse King’in üzerine Pyotr Ilyich Tchaikovsky’nin bestelediği, koreografisi Marius Petipa ve Lev Ivanov tarafından hazırlanan ve dünyanın en çok sahnelenen eserlerinden biri olma özelliğine sahip Fındıkkıran balesi Royal Opera House Gösterimleri kapsamında 5 Ocak tarihinde Zorlu PSM perdesine yansımaya hazırlanıyor. Zamanının çok ötesinde ve çığır açıcı bir bale gösterisi olarak tanımlanan Fındıkkıran’ın Royal Opera House gösteriminde 19. Yüzyılın noel ruhu, Peter Wright’ın klasik The Royal Ballet uyarlaması ve Julia Trevelyan Oman’ın tasarımlarıyla canlanıyor.

Bilet Fiyatları:

Tam – 44.00 TL

Öğrenci – 27.50 TL

BABY CONCERTS “NOTALARIN DANSI” // 05 OCAK PAZAR // MEYDAN FUAYE // 13.00

0-6 yaş arası çocukları klasik müzik ile tanıştırmak için samimi ve sıcak bir ortam sunan etkinlik serisi Baby Concerts kapsamında dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek mini klasik müzik konserinde küçük müzikseverler dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini dinleme imkanı bulurken kısa bir bale performansı ile görsel ve işitsel bir şölen de yaşayacaklar. Her yaştan ziyaretçiye uygun olan ve yaklaşık kırk dakika süren bu klasik müzik dinletisi için anne ve babalar çocukları için şimdiden yerlerini almayı unutmasınlar.

Bilet Fiyatları:

Genel Fiyat: 60,50 TL

ZORLU ÇOCUK TİYATROSU LUNAPARK GEZEGENİ // 05 OCAK PAZAR // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 12.00 – 15.30

Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına kurulan, 2003’ten bu yana 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştıran Zorlu Çocuk Tiyatrosu 15. Yılında, Zorlu PSM’de başlayacağı yeni sezonuyla tiyatronun eğitici, öğretici ve eğlendiren sesini duyurmaya devam ediyor. Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği Lunapark Gezegeni, küçük tiyatroseverlere eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Oyun, bir grup çocuğun hayallerini terk etmeleri karşılığında gittikleri Lunapark Gezegeni’nde başlarından geçen ilginç olaylar çerçevesinde şekilleniyor. Lunapark Gezegeni, 5 Ocak Pazar günü minik tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 22.00 TL

2. Kategori– 11.00 TL

İstanbul’un En Kaliteli Otelleri

En Güncel Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorlu PSM'de 2020 Keyifli Etkinliklerle Başlıyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds