Yapı Kredi Kültür Sanat salonunda gerçekleştirilen etkinlik, ilgi topladı. Herkese Kitap Vakfı Kurucu Genel Başkanı Bülent Şenver “Gençlerimiz yeteri kadar çok kitap okumuyor. Kitap okumayı sevdirmek ve yaygınlaştırmak için Kitapcan Sohbetleri adıyla yeni bir etkinlikler zinciri başlattık.

Yapı Kredi Kültür Sanat salonunda ilki gerçekleşen Mösyü Taha sohbetine gençlerin gösterdiği ilgi hepimizi sevindirdi. Türkiye’nin okuyan gençlere ihtiyacı var” dedi.

Kitapcan Sohbetleri’nin ilki Yapı Kredi Kültür Sanat desteğiyle Youtuber Mösyö Taha ile Yapı Kredi Kültür Sanat Beyoğlu Binasında gerçekleşti.

#BuTatilde Önerileri: SAM Kitchen&Bar ile Eylül Lezzetleri

“Yapı Kredi Kültür Sanat Desteği ile Sohbetlerin Devamı Gelecek”

Takipçilerinin yoğun ilgisiyle başlayan etkinlikte, takipçiler etkinlik salonuna sığmakta zorlandı. Sohbete Herkese Kitap Vakfı Kitapcan Sohbetleri Proje Lideri Rengin Eker başlayarak, Herkese Kitap Vakfı’nın Türkiye’de insanları kitap okumaya teşvik etmeyi ve kitap okumayı sevdirmeyi amaçlayan, ihtiyacı olan yerlere kitap ulaştıran bir vakıf olduğunu, ve ilkini düzenledikleri Kitapcan Sohbetleri’nin devamının geleceğini belirtti.

#BuTatilde Önerileri: Sonbahar’da En Keyifli 6 Güneydoğu Rotası!

Etkinlik Mösyö Taha’nın takipçileriyle Harry Potter üzerine sohbetiyle devam etti. Takipçilerinin ilgisinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Mösyö Taha bir başka etkinlikte daha görüşme sözü verdi. Daha sonra Yapı Kredi Yayınları’nın hediyesi olan Harry Potter kitapları çekiliş ile hediye edildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapı Kredi Kültür Sanat Desteği ile Kitapcan Sohbetleri

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds