Gerek raporları gerekse düzenlediği etkinliklerle seyahat sektörünün nabzını tutan Uzakrota tarafından gerçekleştirilen Uzakrota Ödülleri’nin 9. yılında, “Yılın Enleri” belli oldu.

Türkiye’de hizmet veren online uçak bileti sitesi Enuygun.com, “Yılın Yerli Seyahat Uygulaması” ve “Yılın Seyahat Markası Websitesi” kategorilerinde birincilik ödüllerinin sahibi oldu.

Dünyanın en etkili turizm etkinliklerinden biri olarak gösterilen Uzakrota Travel Summit, 150 konuşmacı, 100’den fazla stant katılımcısı ve 4.500’ü aşkın kişinin katılımı ile Hilton İstanbul Bosphorus’ta gerçekleştirildi.

Uzakrota Ödülleri’nde Enuygun’a 2 Ödül Birden

Türkiye’nin lider uçak bileti sitesi Enuygun.com’un CEO’su Çağlar Erol’un da “Havayolları ve Acenteler” konulu oturumda moderatörlük yaptığı zirvede, ayrıca Uzakrota Ödülleri’nin 9. yılında “Yılın Enleri” de açıklandı. Halk oylamasıyla belirlenen sonuçlara göre Enuygun.com “Yılın Yerli Seyahat Uygulaması” ve “Yılın Seyahat Markası Websitesi” kategorilerinde birincilik ödüllerinin sahibi oldu.

İlk yapıldığı günden bugüne, seyahat endüstrisine yönelik raporlar ve pazarlama önerilerinin yanı sıra düzenlediği etkinliklerle sektörün nabzını tutan Uzakrota tarafından düzenlenen zirve, 2018 yılında dünyanın en etkili 10, 2019 yılında ise dünyanın en önemli 5 turizm etkinliğinden biri olarak gösterilmişti.

Erken Rezervasyon Fırsatları

En Güncel Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzakrota Ödülleri'ne Enuygun damgası

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds