28 Şubat 2020 tarihinde, iş dünyasının en başarılı liderlerinin iletişim sırları masaya yatırılacak. “Turizmde Etkili İletişim Paneli”, sınırlı kontenjanı ile Ekonomi Gazetecileri Derneği’nde başlayacak.

Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, İletişim Platformu Başkanı Seda Çelik, Divan Otelleri Satış Direktörü Deniz Dikkaya, Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı Nur Ündey ve Jolly Mice Direktörü Serdar Söyler’in katılacağı panel, 28 Şubat 2020’de 19.00 ile 21.30 saatleri arasında düzenlenecek.

İş dünyasının başarılı liderlerinin iletişim sırlarının masaya yatırılacağı panel için kontenjanlar sınırlı tutulurken, konuşmacıların aktaracakları detaylar pek çok kişiye ilham kaynağı olacak.

Deniz Dikkaya

Deniz Dikkaya

Turizm sektöründe 25 yıldır farklı mevkilerde görev alan Deniz Dikkaya, Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden 1998 yılında mezun oldu. Divan Otelleri Satış Direktörü olarak aktif kariyerine devam eden Dikkaya, 25 yıl boyunca başta İstanbul ve İzmir olmak üzere birçok farklı ilde ve otelde çeşitli kademelerde yönetici görevlerine layık görüldü. Divan Otelleri’nden önce son olarak son olarak uluslararası oteller zinciri bir markanın Kalamış Marina tesislerinde satış ve pazarlama direktörü olarak görev yapmış olan Dikkaya, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Komite Başkanlığı gibi görevlerde de bulundu. Dikkaya, ayrıca birçok sivil toplum kuruluşunda da sorumlulukları bulunan bir isim olarak dikkat çekiyor.

“Maksat Turizm” adlı sektör programını da hazırlayıp sunan Dikkaya, iyi seviyede İngilizce ve Fransızca dillerine de hakim.

Celal Toprak

Celal Toprak

Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı olan Celal Toprak, gazetecilik mesleğine Ankara’daki Son Havadis Gazetesi’nde görev alarak başladı. Ardından birçok gazetenin ekonomi servisinde çalışan Toprak, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nde de aktif olarak önemli rollerde bulundu. Yeni Arayışlar Girişimi adı altında sivil toplum platformunun da kurucusu olan Celal Toprak, ayrıca Radyo 24’te Kent ve Yaşam adıyla da program sundu. Toprak, sektör deneyimlerini Turizmde Etkili İletişim Paneli’nde anlatacak.

Serdar Söyler

Serdar Söyler

Jolly Mice Direktörlüğü görevini üstlenen Serdar Söyler, sektöre ilk adımını 1995 yılında Türkiye’nin ilk seyahat acentesi olarak bilinen Vip Turizm’de görev alarak attı. Ardından 3 yıl boyunca İkon Turizmin de dahil olduğu İSEVV’de görev alan Söyler, 2003 ile 2010 yılları arasında Global Turizm Kongre Departman Müdürü olarak da görev yaptı. Birçok dalda ulusal tıp kongreleri gerçekleştiren Serdar Söyler, 2013 yılından bu yana Jolly Tur – Jolly MICE markası altında Türkiye’nin popüler kamu ve özel sektör organizasyonlarını gerçekleştiriyor.

Nur Ündey

Nur Ündey

1987 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olan Nur Ündey, yüksek lisansını yine Ege Üniversitesi’nde, Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik bölümünde yaptı. Akademik kariyerine ise 2000 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi’nde İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık bölümünde Öğretim Görevlisi sıfatı ile başladı. Ardından, İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Yardımcı Doçent olan Ündey, şu anda Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Turizm İşletmeciliği bölümünde Doçentlik yapıyor.

Turizmde Etkili İletişim Paneli, 28 Şubat’ta gerçekleştirilecek.

İstanbul’un En İyi Otelleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Turizmde Etkili İletişim Paneli" 28 Şubat'ta Gerçekleşecek

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds