Bu yıl 15.’si gerçekleştirilen One Love Festival, müzik tutkunları tarafından büyük beğeni topladı. Birlikte Güzel tarafından Pozitif deneyimi ile gerçekleştirilen festivalde müzikseverler The Blaze, Years&Years, Michael Kiwanuka ve Büyük Ev Ablukada gibi beğenilen müzisyenler eşliğinde festivalin tadını çıkarttı.

20 Temmuz’da Parkorman’da başlayan ve 21 Temmuz sabahına kadar devam eden One Love Festival 15, 2 ayrı mekan ve 5 farklı sahnede toplam 25 bin müziksevere son derece keyifli ve unutulmaz bir deneyim sundu.

One Love Festival

Müzikseverlerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen festivalde İstanbullular, hem severek dinledikleri müzik gruplarını canlı olarak görürken hem de Parkorman’da festival alanının tadını çıkarttı. Farklı müzik tarzlarını bir araya getiren festival İstanbul Parkorman ve Volkswagen Arena’da yapıldı.

One Love Festival

2 ayrı mekanda, Birlikte Güzel, Kendine Has, Redbull, Audioban Music Embassy ve King sahnelerinde toplam 30 performans sergilendi. 25 bin müziksever, Years&Years, The Blaze, Michael Kiwanuka, Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Oh Land, Al’york, Palms Trax, The Black Madonna ve Black Merlin gibi yerli ve yabancı birçok müzisyen ile 2 gün boyunca eğlendi.

One Love Festival

Hem müziği hem de eğlenceli aktiviteleri ile festival, katılımcılarına son derece gerçekçi ve keyifli bir deneyim yaşattı.

One Love FestivalOne Love FestivalOne Love Festival


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One Love Festival 15'te Büyük Coşku

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds