İstanbullular için adeta bir sonbahar klasiği haline gelen İstanbul Rooftop Festival, 7 Eylül Cumartesi günü It’s Chiller Time desteğiyle dördüncü kez düzenlenecek. İstanbul’un büyüleyici teraslarında, eşsiz bir deneyimle yaza veda et…

2015 yılından bu yana 30 binden fazla müzikseveri ağırlayan ve 7 Eylül tarihinde İstanbul’un en gözde teraslarında gerçekleşecek olan İstanbul Rooftop Festival, katılımcılarının bu zamana kadar yaşadığı eşsiz deneyime bir yenisini daha eklemek için kapılarını açıyor.

İstanbul Rooftop Festival 40’tan Fazla Müzisyen Ağırlayacak

İstanbul Roof Festival

Katılımcılara müzik zevklerine göre seçim yapabilme fırsatı sunan festival, Dole & Kom, Floyd Lavine, Jake the Rapper, Holger Hecler, Starts Like Dust (live), Menachem 26 ve Zimmer başta olmak üzere 40’tan fazla müzisyene ev sahipliği yapacak. Müzik performansların yanı sıra birbirinden farklı aktivitelerin de gün boyu devam edeceği festivalde, katılımcılar yaza birlikte veda edecek.

İstanbul’u tek gecelik bir festival alanına dönüştürecek İstanbul Rooftop Festival, 16 Roof, Anton Peran, Barcelo İstanbul, Klein Garten, Mentha, Nest, Sky Pera Bar, W Otel Secret Garden ve Monkey Bar olmak üzere 9 farklı mekânda ünlü DJ’leri müzikseverlerle buluşturacak. Ayrıca, Klein ve Flamme’de gerçekleşecek After Party’ler ile müzik sabah saatlerine kadar devam edecek.

Dünyaca ünlü müzisyenlerin yanı sıra yerli sahnenin de en güçlü isimlerini ağırlayacak olan festivalde, kokteyl atölyelerinden gastronomi atölyelerine, uçurtma yapımından yogaya kadar birçok aktivite gerçekleştirilecek. İstanbul Rooftop Festival

Galataport İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

GULSE

Kampcı

Hukuk eğitimini alırken Turkiye'nin dört bir yanında yaz okulu almış ve gezgin olma yoluna sürüklenmiştir. Memleketim olan balıkesirde yaşamaya devam ediyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Rooftop Festival, 7 Eylül’de Başlıyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds