Buselik’in keyifli lezzetleri ve hayat dolu ortamıyla bu yılbaşı çok daha güzel geçecek.

Yeni yıla hoş sohbetlerle girmek isteyenler için enfes lezzetlerle hazırlanan menüye, DJ performansı ya da canlı fasıl eşlik ediyor.

Yeni yıla, sevdikleriyle hoş sohbetler ve keyifli yemekler eşliğinde girmek isteyenler bu özel mekana davetli… Umutları, güzel dilekleri ve yeni hedefleri beraberinde getiren yeni yıl gecesinde Buselik’te kadehler aşka, mutluluğa ve yeni yıl dileklerine kalkacak. Yılbaşı gecesini unutulmaz kılacak Türk, Sefarad ve Rum mutfağından zarif tatlar o geceye özel olarak hazırlanan fix menüde bir araya geliyor.

Buselik’in Yılbaşı Özel Menüsü Dopdolu

Buselik’te yeni yıla girecekler için hazırlanan menüde Ezine Beyaz Peynir, Kavun, Reyhanlı Haydari, Tahinli Patlıcan Manca, Levrek Marine, Fava, Taze Domates ve Sarımsaklı Kaya Koruğu, Muhammara, Badem ve Fıstıklı Girit Ezmesi, Humus, Köz Patlıcanlı Atom, Topik’ten oluşan 12 farklı başlangıç mezesi bulunuyor. Ara sıcak olarak Beğendili Sumaklı Karides, Güveçte Yaprak Ciğer,Baklava Yufkasında Paçanga Böreği ve Kalamar Tava sunuluyor.

Şalgam Buzlamalı Gavurdağı Salatası’nın eşlik ettiği eşlik yılbaşı menüsünün ana yemeklerinde ise, İstavrit Tava ve Maydanozlu Köfte olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor.

Yemeğin ardından mevsim meyveleri ikram ediliyor. Yeni yıl gecesinin en tatlısı ise Buselik’in Türk kahveli kesme keçi sütü dondurması ile sunulan Kestaneli Çıtır Baklavası oluyor. İstanbul’un dört farklı noktasında bulunan mekanın Fenerbahçe şubesinde canlı fasıl; Tünel, Moda ve Anadolu Hisarı şubelerindeyse, DJ performansı ile yeni yıl gecesi neşeli ve hareketli geçecek.

Buselik yeni yıl fix menüsü kişi başı fiyatı: 325 TL

Yılbaşını İstanbul’da Özel Kılın

En Güncel Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buselik'te Yeni Yılı Unutulmaz Kılın

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds