Bodrum yarımadasını sanat dünyasında önemli bir lokasyon haline dönüştüren ve 1-9 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Bodrum Caz Festivali; bu yıl da caz dünyasının önde gelen yerel ve uluslararası isimlerini bir araya getiriyor.

Bodrum’un masmavi sularına bakan eşsiz manzarası eşliğinde, modern zamanların amfitiyatrosu görevini üstlenen The Bodrum EDITION, festival kapsamında 6 Eylül Cuma akşamı Erkan Oğur’u konuk edecek. 1976’da ilk perdesiz klasik gitarı icat eden, modern zamanların en umut verici gitaristlerinden; seçkin caz ve blues sanatçısı Erkan Oğur’un performansıyla beraber bu yıl festivalin rotası The Bodrum Edition’a çevirilecek.

Bodrum Caz Festivali 1-9 Eylül 2019’da

Bodrum Caz Festivali
Bodrum Caz Festivali 1-9 Eylül 2019’da!

Oğur’un The Bodrum EDITION’un muhteşem sonsuzluk havuzunda saat 22:00 itibariyle gerçekleşecek performansında, “insan olma melankolisi”ni müziğine aktaracak olan Oğur, dinleyicilere adeta müzik şöleni yaşatacak. Sahnede Oğur’a eşlik edecek olan Can Çankaya, Kağan Yıldız ve Turgut Alp Bekoğlu’nun mucizevi birlikteliğiyle The Bodrum EDITION’da duyguların ses bulacağı bir yaz gecesi yaşanacak.

Oğur’un performansından önce, 2018’de Türkiye’nin en iyi açılışlarından biri olan Bodrum EDITION’ın imza restoranı BRAVA, Peru’nun ödüllü şefi Diego Muñoz liderliğinde, saat 19:00’dan itibaren açık havada akşam yemeğine ev sahipliği yapacak.

Otel misafirleri ve dışarıdan gelen konuklara da açık olan restoranda bugüne özel hazırlanan menüde en taze yerel ürünler ve bölgenin organik çeşitliliğini kutlayan Latin-Akdeniz esintili lezzetler sunulacak. Kişi başı 375 TL olarak fiyatlandırılan üç aşamalı menüde, günlük balık, karides ve chalaca salsalı avokado ceviche gibi lezzetlerin yanı sıra karamelize sos, kapari ve limonlu tereyağı ile hazırlanan taze lezzetler sunulacak.

Bodrum Caz Festivali’yle yapılan işbirliği, The Bodrum EDITION’ın uluslararası yeme-içme, sanat ve müzik deneyimlerini bir araya getirdiği felsefesinin bir devamı olarak markanın en iyi sanatçı ve müzisyenleri bir araya getirdiği kültür ajandasının bir parçası..

ANATOLIAN BLUES PERFORMANSI & BRAVA’DA AKŞAM YEMEĞİ | 6 EYLÜL CUMA 2019

 

Termal Çamlık Otel Tam 9 Yıldır Çürüyor!

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

GULSE

Kampcı

Hukuk eğitimini alırken Turkiye'nin dört bir yanında yaz okulu almış ve gezgin olma yoluna sürüklenmiştir. Memleketim olan balıkesirde yaşamaya devam ediyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkan Oğur The Bodrum Edition'da 2019 Bodrum Caz Festivali Öncesi Sahne Alacak

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds