Türkiye’nin ilk hobi ve aktivite festivali olan Big Boyz Festival, bugün itibariyle Kemer Country‘de yaptı. Aksiyon ve eğlencenin bir arada yaşandığı açılış gününde üçüncü kez düzenlenen Big Boyz Festival, “Büyüklere Oyuncaklar” konseptiyle ilk günü tamamladı.

Türkiye’de ilk hobi ve aktivite festivali olarak üçüncü defa düzenlenen Big Boyz Festival, etkileyici ve eğlenceli bir ilk gün macerası ile tamamlandı. İlk gün boyunca meraklılarına araba, spor, motorsiklet, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılmakta olan heyecan verici araçlar deneyimleme imkanı tanıyan festival, misafirlerine keyifli anlar yaşattı.

Mercedes Unimog, Mercedes Benz X-Class v6 gibi araçları deneyimleme imkanı bulan festival katılımcıları, aynı zamanda Hurricane 360 VR ile de adrenalini en üst noktalarda yaşadı.

Festivale Büyük İlgi

Big Boyz Festival’e cemiyet, iş, spor ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katılırken, etkinlikler sırasında motosiklet ve V8 araçlarının oluşturduğu devasa kortej, müthiş bir görsel şölene sebebiyet verdi ve ilgi kaynağı oldu. Renkli partiler, Grup Dayımlar ve DJ’lerin sahne performansları ile gün boyunca eğlencenin zirve yaptığı festivalde aynı zamanda rock müziğin bilinen isimlerinden Yüksek Sadakat grubu da müthiş bir konser verdi. Katılımcıların unutulmaz anlar yaşayarak tamamladığı ilk günün ardından, aksiyon ve eğlence dolu atmosfer 16 Haziran’da da tüm hızıyla devam edecek. Festivalin ikinci günü, DJ Burak Yeter’in performansıyla hareketlenecek, Babalar Günü için de babaların unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlayacak.

Hurricane 360 VR

Sıradışı Araçları Kullanma Keyfi Yaşama İmkanı

Dünyanın en iyi arazi araçları denildiğinde akla gelen ilk modellerden olan Mercedes-Benz Unimog, Big Boyz Festival kapsamında şehre iniş yapmış oldu. Festivale gelen katılımcılar bu devasa araç karşısında şaşkınlıklarını gizlemezken, farklı ve unutulmayacak bir deneyimi de yaşamanın mutluluğunu tattılar. Big Boyz Festival’e katılım gösteren misafirler, aynı zamanda İngiliz zanaatkarlığını tüm detaylarıyla gözler önüne seren Lotus Car’ı da doyasıya deneyimlediler.

Adrenalin Tavan Yaptı

Son dönemlerde hayran kitlesini genişletmeyi başaran ve eğlence sektörüne gelen yeni soluğun kaynaklarından biri olarak gösterilen Hurricane 360 VR, Big Boyz Festival’de ilgi odağı olan bir başka eğlence ünitesi oldu. 7 eksene ve 360 derece dönebilme özelliğine sahip olan Hurricane 360 VR, arttırılmış olan sanal gerçeklik teknolojisini bir adım daha ileri taşıdı, birçok heyecanı bir arada sunarak katılımcıları aksiyona doyurdu.

Motosiklet ve V8 Araç Tutkunlarına Özel Kortej Ayrıcalığı

Harley DavidsonSürücülerin özgürlüğünü ve bireyselliğini asfalt üzerinde rahatlıkla ifade etmesini sağlayacak şekilde tasarlanan ve bu nedenle çok beğenilen Harley Davidson motosikletleri de festivale renk kattı. Festivaldeki sürüş etkinliği, katılımcıların heyecanı en üst seviyede bir kez daha yaşamasına sebep oldu. Festilvalin ilk gününe özel olarak alana giriş yapan yüzlerce motosiklet ve V8 araçlarının oluşturmuş olduğu kortej, misafirlerin ilgi odağı olmayı başardı.

Tüm etkinlikler ve Pioneer DJ & SDJ Music Academy’nin DJ performansları eşliğinde Big Boyz Festival’in 2. gününde de partiler, eğlence, aksiyon ve macera tüm hızıyla sürecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Arda Çağatay Genç
1995 doğumlu, doğma büyüme İstanbullu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra, BuTatilde.com'da Genel Yayın Yönetmenliği yapıyor.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Big Boyz Festival İstanbul'da Müthiş Bir Açılış Yaptı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds