Son albümü Kehanet’in çok sevilen şarkısı Aşk Bitsin ile sahneye çıkan Buray, Sen Sevda mısın?, Kimsenin Suçu Yok, Mecnun, İstersen, Tac Mahal, Alacalı gibi sevilen şarkılarının yanı sıra Hatıram Olsun, Aşk Layık Olanda Kalmalı, Kimler Geldi Kimler Geçti gibi yeniden yorumlara da yer verdi.

Konserin ilk yarısında Harbiye Açıkhava’nın büyülü sahnesini güçlü sahne performansıyla birleştiren Buray, ikinci yarısında da dinleyiciyi heyecanlandırırken sürpriz düetlerle de etkilemeye devam etti. Haykırasım Var şarkısında Kezzo’yu sahneye davet eden sanatçı, Ben Ölmeden Önce’de de Emrah Karaduman’la birlikte sahnedeydi. Geleneksel ebru sanatını modern resim ile birleştiren dünyaca ünlü ebru sanatçısı Garip Ay’ın Kış Bahçeleri şarkısında Buray’la birlikte sahnede olması da dinleyiciye çok farklı bir deneyim yaşattı.

Ünlü görsel tasarım firması Illusionist tarafından hazırlanan dijital tasarımların yanı sıra Try Soldier dans ekibinin performansı da dinleyiciden tam not aldı.

Buray’dan sahneden #dogayadokunma mesajı

Her konserinde ağaç bağışı yapan Tema Vakfı gönüllüsü Buray, Harbiye Açıkhava konserinde de ‘doğaya dokunma’ dedi. Gözde Ançel ile tüm şarkılarını doğadan ilham alarak yaptıklarını söyleyen sanatçı, doğaya verilen her zararın içini acıttığını belirtti: “Doğayı sevin. Çünkü doğayı seven insanı da sever, kadını da sever, hayvanları da sever. Şiddet olmaz. Bütün geleceğimiz doğadadır.”

Konsere Ünlü Akını

Buray’ın Harbiye konserinde sanatçıyı dostları da yalnız bırakmadı. Oğuzhan Koç, Murat Dalkılıç, Bahadır Tatlıöz, Hande Erçel, Raşit Bağzıbağlı, Hatice Gökçe, Ece Erken gibi isimlerin de izlediği konserde, alkışların ardı arkası kesilmedi.

Konserin bitiminde alkışlarla tekrar sahneye dönen Buray, Aşk mı Lazım şarkısını bir kez daha seslendirerek konseri tamamladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buray Harbiye'yi Salladı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds