Ege’nin incisi Bodrum-Milas’ta bulunan, Kaplankaya’nın içinde yer alan Anhinga Restaurant, sunduğu zengin İtalyan mutfağı ile ağzının tadını bilenlerin lezzet durağı oluyor.

Dünyanın önde gelen mimarları tarafından çevresel sürdürülebilirliğe sadık kalınarak projelendirilen Kaplankaya’daki Anhinga Restaurant, mutfağında yetişen organik bahçe ürünleri ile bölgesel bir çeşitliliği beraberinde getiriyor. Şef Liberto Mazza’nın hünerli elleriyle hazırlanan pizzaların çeşit çeşit kokteyller ile sunulduğu restoranda İtalya’nın zengin ve meşhur mutfağı konukların haklı beğenisini topluyor.

Sade, fakat bir o kadar da stil sahibi dekorasyonu ile fazlasıyla dikkat çeken Anhinga Restaurant, tamamen doğal malzemeler kullanılarak hazırlanmış el yapımı objelerde de ilgi odağı olmayı başarıyor. Çivit Koyu’nun masmavi suları ve eşsiz doğal güzellikleri eşliğinde, misafirlerini İtalyan şeflerin özel tarif ve yorumlamalarıyla hazırlanan menüsüyle ağırlayan restoran, Kaplankaya’nın en göz alıcı noktalarından biri oldu. Kaplankaya projesinin içinde yer alan konut sakinlerinin sık sık ziyaret ettiği Anhinga Restaurant, Six Senses Resort Kaplankaya misafirlerinin de buluşma adresi.

Basketbol, plaj voleybolu, çim sahada futbol ve geniş yelpazede su sporları aktivitelerinin yer aldığı Resturant, masal gibi düğünler ve davetler için de son derece ideal.

Bodrum’dan Gündoğan limanı merkezli olarak kalkan tekneler ile kolayca ulaşımı sağlanan Anhinga Restaurant, ayrıca mekana teknesiyle gelmek isteyen misafir ve konuklarının da özel iskelesine bağlanmalarına imkan tanıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ege'de İtalyan Lezzetinin Adresi: Anhinga Restaurant

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları