Türkiye’de en uzun sürekli konaklama hizmetleriyle bilinen Hilton, DoubleTree by Hilton markası bünyesindeki yeni otelini Esentepe’de hizmete sokuyor. Toplam 104 odasıyla misafirlerini ağırlamayı bekleyecek olan otel, 3 adet suit oda da bulunduruyor. Ayrıcalıklı bir konuma sahip olan otel, iş ve alışveriş merkezlerine kolay erişim olanağını da misafirlerine sunuyor.

Hilton, İstanbul’daki en yeni oteli olacak DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe‘nin kapılarını bugün açıyor. Şişli’de bulunan toplam 104 odalı otel, Hilton’un popüler markalarından biri olan DoubleTree by Hilton bünyesine eklenen son otel konumunda olacak. Önceki yıllarda “Biz Cevahir İstanbul” olarak da bilinmekte olan otel, Hilton ve Biz Cevahir İnşaat Turizm ve Sağlık Yatırımları Anonim Şirketleri arasında imzalanmış olan sözleşmenin sonrasında “DoubleTree by Hilton” adıyla hizmet vermeye başlayacak.

Esentepe’de konumlanan otelin Genel Müdürü İnan Doğan, “Hilton’un sunmuş olduğu DoubleTree’nin misafirperverliği, artık İstanbul’un canlı bölgelerinden biri olan Şişli’ye de geliyor. Bu nedenle çok mutluyuz. Tüm misafirlerimiz, Hilton’un itinali hizmeti ile karşılanacak” dedi.

Toplam 104 Oda

3 suit oda olmak üzere toplamda 104 oda ile hizmet sunmaya hazırlanan otel, zarif dekorasyonu ve kapalı havuz da içeren modern sağlık kulübü, Türk hamamı, 6 adet toplantı odası, fitness ve spor merkezi, dünyanın ünlü mutfaklarından lezzetleri ile misafirlerine keyifli bir konaklama yaşatacak.

Gayrettepe metro istasyonuna çok yakın bir lokasyonda konumlanacak olan otel, şehrin ve bölgenin popüler alışveriş ve yaşam merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Otel ayrıca, Taksim Meydanı, Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Cevahir Alışveriş Merkezi, Kapalı Çarşı gibi, İstanbul’un bilinen ve bilmeyenler tarafından keşfedilmesi şart olan noktalarına da yakın bir konumda olacak.

1000 Hilton Honors Puanı Açılışa Özel Olarak Kazanılıyor

Misafir sadakat programı olarak bilinen Hilton Honors, rezervasyonlarda kazandıkları puanlarla seçim yapma imkanlarına da sahip olacaklar. 27 Haziran – 27 Eylül tarihleri arasında Esentepe’de konaklayacak olan misafirler, her konaklama başına 1000 puan değerinde bir açılış bonusu kazanma fırsatı bekleyecek. Aynı zamanda misafirler özel üye indirimleri, Hilton Honors cep telefonu uygulaması ve ücretsiz standart Wi-Fi hizmetleri gibi çeşitli fırsatlara da erişebilecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DoubleTree by Hilton İstanbul Esentepe Kapılarını Açıyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları