Dedeman Tokat, şehirlerinde çalışmakta olan basın mensuplarına bir iftar daveti düzenledi. Tokat’ın son yıllarda turizm alanındaki değerlerinin yükseldiğini belirten Dedeman Tokat Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız, “Dedeman Tokat, şehrin turizm alanındaki yeni cazibe merkezi olacak” ifadelerini kullandı.

Dedeman Tokat’ın Ramazan ayı münasebetiyle gerçekleştirdiği iftar davetine şehrin birçok basın mensubu katılım gösterdi. İftarın ardından bir konuşma gerçekleştiren Dedeman Tokat Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız, Tokat mutfağı ve Tokat turizmi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Osmanlı’nın geniş Anadolu Mutfağı mirasının en seçkin lezzetlerini barındıran, tarih kokan sokakları ile farklı bir deneyim yaşatan Tokat’ın geçmişle bugünü bir arada tutmayı başardığını belirten Küçükyıldız, Tokat’ın turizm değerlerinin yükseldiği bugünlerde Dedeman misafirperverliğini de konuklarına yaşatmaktan memnuniyet duyacaklarını aktardı.

Hedef 1 Milyon Turist 

Tokat’ın hedefi olan 1 milyon turist ziyareti sayısına ulaşma konusunda Dedeman Tokat olarak üzerilerine düşecek görevi yapmaya hazır olduklarını belirten Küçükyıldız, “Tokat, kültürel dokusu ve gastronomi kültürü ile Türkiye’de ayrı bir yere sahip. 1 milyon turist hedefine kademeli bir şekilde ulaşılacaktır. Bu hedeflere ulaşma anlamında belediyelerimizin ve yerel yönetimlerimizin katkıları, geleceğe dair umutlarımızı arttırıyor” ifadelerini kullandı.

Dedeman Tokat olarak açıldıkları Mayıs ayından bugüne kadar 77 bin misafiri konuk ettiklerini belirten Küçükyıldız, turizm alanında Tokat’a katkı sağlamaya hazır olduklarını belirtti.

Dedeman Tokat, Tokat’ın ilk 5 yıldızlı oteli olmakla birlikte 114 superior oda, 18 deluxe oda, 6 corner suit, 4 deluxe suit ve 1 kral dairesi ile şehirde etki yaratmaya devam ediyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
1
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dedeman Tokat'tan Basına İftar Daveti

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları