Corendon Turizm Grubu bünyesinde kurulan Corendon Airlines, beklenen İzmir-Avrupa arasında gerçekleştirdiği direkt uçuşlara başladı.

Yaz tatili öncesi tatilcilerin yüzünü güldüren uçuşlar, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Almanya’nın Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Münih, Münster, Stuttgart ve Maastricht/Aachen şehirlerine direkt olarak geröçekleştiriliyor. İlk uçuşunu Münih’ten İzmir’e gerçekleştiren  Corendon Airlines, CAI 3502 uçuş koduyla gerçekleştirilen bu uçuş için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda özel bir tören düzenledi. Törende, meydana inen Corendon uçağı su takıyla ıslatılarak karşılandı. Corendon kabin ekibinin yolcularına çiçek ve çikolata hediye ettiği törende, Corendon Airlines Yer İşletme Direktörü Atılay Batu kısa bir konuşma yaptı. “Corendon Airlines olarak ilk kez bir uçağımızı base ettiğimiz İzmir’e Avrupa’nın 9 şehrinden direkt uçuşlarımıza başladık” diye konuşan Batu,  uçuşları sezonluk değil, 12 ay olarak planladıklarının altını çizdi. Batu, hedeflerinin İzmir uçuş destinasyon sayısını ve uçuş frekansını arttırmak olduğunu söyledi.

Törende söz alan TAV Ege Genel Müdürü Erkan Balcı ise; Ege bölgesinin dünyaya açılan ana kapısı İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda Corendon Havayolları’nın ilk uçuşunu karşılamaktan duydukları mutluğa dikkat çekti. Corendon’un Almanya’nın dokuz şehrinden gerçekleştireceği ve 12 aya yayılacak uçuşların İzmir’e önemli bir katkı sağlayağını ifade eden Balcı, paydaşlarıyla birlikte İzmir’in sahip olduğu tarihi ve kültürel zenginlikleri tanıtmayı sürdürecekleri müjdesi verdi.

Corendon Airlines’ın uçuşlarını incelemek ve bilet satın almak için www.corendonairlines.com adresini ziyaret edebilir ya da 44 44 737’den çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Corendon Airlines’ın İzmir’den gerçekleştireceği direkt uçuşlar şu şekilde sıralanıyor:

Köln: Salı, Cuma, Pazar

Düsseldorf: Pazartesi, Perşembe, Cumartesi

Frankfurt: Salı, Cuma

Hamburg: Çarşamba, Pazar

Hannover: Perşembe, Cuma

Münih: Pazartesi, Cumartesi

Münster: Salı

Stuttgart: Salı, Cuma

Maastricht/Aachen: Perşembe, Pazar

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Corendon'la İzmir'den Uçmayan Kalmasın

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları