Corendon Airlines, CFM56-7B motorlarının bakımı ve desteği için hizmet anlaşması içerisinde olduğu AFI KLM E&M ile işbirliği sürecini uzatma kararı aldı. Yeni anlaşma kapsamında Corendon Airlines ve Corendon Airlines Europe filosuna dahil olan tüm uçaklar, AFI KLM E&M CFM56-7b motor bakımlarının gerçekleştirilmesi ve yedek motorların tedarik edilmesi sürecinde destek almaya devam edecek.

Uzun yıllardır Corendon Airlines’e destek sağlayan AFI KLM E&M, 737NG komponent ve CFM56-7b motor bakım desteği başta olmak üzere çeşitli ürünlerde havayolu şirketi ile işbirliği içerisindeydi. Anlaşmanın yenilenmesi ile bu kapsamlı hizmet, işbirliği anlamında devam edecek ve pekişecek. AFI KLM E&M’in CFM56-7b motorlarına özgü olan üstün bakım destek tecrübesinin, Corendon Airlines’e yüksek kalitede hizmetler sunması ile birleşmeyi sürdürecek.

Corendon AirlinesCorendon Havayolları’nın Teknik Direktörü Rıdvan Helvacı, konuyla ilgili olarak bazı açıklamalar yaptı. AFI KLM E&M’nin yaklaşık 7 yıldır kendilerine operasyon desteği sağladığını belirten Helvacı, firmanın uzmanlığı ve bakım merkezinden çok memnun olduklarını belirtti. AFI KLM E&M’nin havayolu şirketleri için stratejik bir çözüm ortağı olduğunu belirten Helvacı, “Bu anlamda güven içerisinde işbirliği yapmak açısından motor bakım anlaşmamızı yeniledik” dedi.

AFI KLM E&M Başkan Yardımcısı Ton Dortmans ise konuyla alakalı olarak anlaşmanın, AFI KLM E&M’in müşteri ve destek talebi veren firmalarla uzun süreli işbirlikleri kurabildiğinin kanıtı olduğunun altını çizerken, Corendon ile ilerleyen yıllarda da güven içerisinde çalışacaklarından dolayı çok memnun olduklarını söyledi.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

Corendon Airlines ve AFI KLM E&M Arasında İşbirliği Anlaşması

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları