Bu yıl Bozcaada Caz Festivali’nin sponsorları arasında yer alan Metro Türkiye, tadım etkinlikleriyle tam not alarak organizasyonda fark yarattı.

Müzikten, gastronomi söyleşilerine, sosyal projelerden, atölyelere kadar pek çok etkinlikte yer alarak adını kabul ettiren Metro Türkiye 19 – 21 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Bozcaada Caz Festivali’nin sponsorları arasındaydı.
Başta caz olmak üzere etnik, funk gibi türlerin önde gelen ulusal ve uluslararası ünlü isimlerinin ağırlandığı festivalde, Metro Türkiye’nin özgün ikramları organizasyonu lezzet şölenine döndürdü.

Her Etkinliğe Özel ikramlar

Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından hazırlanan Metro Türkiye tarafından yapılan ikram ve tadım etkinliklerinde, sabah yoga seansına katılan festivalcilere sağlıklı ve hafif atıştırmalıklar sunuldu. Şeflerin, Bozcaadanı’nın meşhur günbatımında hazırladığı özgün tariflerden oluşan tabaklar katılımcıların haklı beğenisini toplarken METRO’nun kendi markası olan Rioba’nın soğuk çayları lezzetli serinleticiler olarak talep gördü. Ayazma Manastırı’ndaki festival alanında damakları çatlatan bir diğer ikramlık ise Gastronometro’nun anti griddle’da peynir üzerine üzüm suyu havyarlı donuk lolipopları oldu.

Metro Türkiye ve Gastronometro tarafından festivalde servis edilen lezzetler arasında; Boğatepe Gravyer ve Gorcola Peynirli Ekşi Maya Kek, Eski Kaşar Peynirli Grisini, Erzincan Tulumu, İsli Çerkez Peyniri, Zeytinyağlı ve Ezine Peynirli Kıtırlar, Kuru Et ve Coğrafi İşaretli Ürünler yer aldı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metro Türkiye Bozcaada Caz Festivali'ne Sponsor Oldu, Tam Not Aldı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları