Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 5 ile 19 Ekim 2019 tarihleri arasında 2020’nin en yeni tasarımlarını, ödül sahibi tekneleri ve 2019’un son avantajlarını görücülerine sergileyecek. Deniz tutkunlarının büyük bir heyecan içerisinde bekliyor oldukları Uluslararası Boat Show Tuzla, 5-13  Ekim 2019 tarihleri arasında Viaport Marina’da düzenlenecek.

Uluslararası Boat Show Tuzla Fuarı, 5-13 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina’da denizcilik sektörüne ait en büyük buluşma olarak kapılarını açmak için hazırlıklarına son sürat devam ediyor. 2020 yılının en özel tasarımlarını, 2019’un son avantajlarını ve ödüllü tasarımları, aynı zamanda da sektörün en bilinen ve önemli markalarının sergilenecek olduğu Boat Show Tuzla, meraklıları ile buluşacak.

Mega yat üretimi konusunda son yıllarda adeta bir merkez haline gelen Türk tersanelerinin büyük ilgi gören tasarımları ile son model teknoloji uygulamaları ile birlikte dünyanın ünlü yat üreticilerinin son model tekneleri, Boat Show Tuzla’da yerli ve yabancı konuklar için görücüye çıkacak.

Boat Show Tuzla

Avrupalıların İlgisi Büyük

Bu yıl gerçekleştirilecek olan Boat Show Tuzla için Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler, Ukrayna ve Rusya başta olmak üzere Avrupalı konukların büyük bir talebinin olması bekleniyr. 5 ile 13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuara, 10 binin üzerinde yabancı ziyaretçinin katılımı bekleniyor.

Viaport Marina’da düzenlenecek olan etkinlikte 5 metre ile 50 metre arasında değişiklik gösteren tam 200 tekne, deniz üzerinde görücüye çıkacak. Ultra lüks mega yatlar, motor yatlar, yelkenliler, katamaranlar ve guletlerin deniz konforundan hiçbir zaman vazgeçemeyenler ile buluşacağı Boat Show Tuzla’da aynı zamanda düşük bütçeyle deniz keyfini yaşamak isteyenler için de ekonomik tekneler yer alacak.

“Lansman Tekneler” İlk Kez Sergilenecek

Ödüllü tasarımların dışında, Boat Show Tuzla’da “Lansman Tekneler” de ilk kez sergilenecek. Viaport Marina’da ileri teknoloji sunan keyifli bir ortamda, gün boyu alışveriş, Tema park eğlence fırsatı ve benzeri birçok etkinliği sunan Boat Show Tuzla’yı keşfetmek için misafirlere birçok imkan sunuluyor.

Misafirlerin beğenmiş oldukları tekneleri anında deniz üzerinde test edebilme ve deneyebilme imkanlarının da bulunduğu Boat Show Tuzla, geçtiğimiz sene gerçekleşen fuarda 6 günde tam 37 bin ziyaretçiyi ağırlamıştı. Fuarın bu sene hedef olarak belirlediği ziyaretçi sayısı, 60 bin civarında.

Boat Show Tuzlaat S

250 Milyon TL’lik Satış Bekleniyor

60 bin TL ile 25 Milyon TL arasında değişen fiyatlarla birlikte sergilenecek olan teknelerden bu sene 250 Milyon TL’nin üzerinde satış hedeflenmekte. Her sene yüzde 20 oranında büyümeye başlayan sektörün en büyük buluşma etkinliği olarak lanse edilen Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, tüm sektörü tek bir çatı altında ve Viaport Marina’da buluşturuyor. Lüks kavramını adeta baştan tanımlayan pahalı tasarımlara gösterilen ilgi her geçen sene büyürken, sektörün büyümesine katkı sağlayan bir başka unsur da ekonomik tekne oranlarının da düzenli olarak artış göstermesi.

Misafirler hem beğendiği tekneleri test ederken hem de etkinlik takvimi ile beklentilerini karşılayacak bir fuar ile karşı karşıya kalırken, Boat Show Tuzla Deniz Fuarı süresince gerçekleştirilecek olan Yelken Eğitimleri de ziyaretçilerde ayrı bir tat bırakacak.

Kitap imza günlerinin de gerçekleştirileceği fuarda 60 bin ziyaretçi, 200’ün üzerinde katılımcı firma, 200’ün üzerinde tekne ve 400’ün üzerinde markanın yer alması bekleniyor. Fuara giriş saatleri ise 10.00 ile 19.00 arasında olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boat Show Tuzla Deniz Fuarı 5-13 Ekim'de Viaport Marina'da

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları