49 ülkede 123 vize başvuru merkezi bulunan BLS International, yeni merkezini Ankara’da açtı. İspanya’nın Ankara Büyükelçisi Juan Gonzalez Barba’nın ve BLS International’dan üst düzey yetkililerin katılımıyla gerçekleşen açılışta, pek çok Ankaralı da hazır bulundu.

İspanya Dışişleri tarafından yetkilendirilen BLS International‘ın Ankara’daki merkezinini açılışına onur konuğu olarak katılan Juan Gonzalez Barba, yeni İspanya Vize Başvuru Merkezi’nden övgüyle söz etti.  BLS International‘ın yeni merkezinin Türkiye’de sınıfının en iyisi olacağına inandığını belirten Barba, merkezde tam donanımlı premium lounge, kişiselleştirilmiş yardım, SMS takibi, fotokopi, fotoğraf çekimi, seyahat sigortası ve kurye hizmetlerinin yanı sıra başvuru sahiplerinin rahatlığı için geniş alan, konforlu oturma ve katma değerli servislerin yer aldığının altını çizdi.

Açılışta, BLS Avrupa ve Afrika Bölge Başkanı Sayın Chenthuran Balasubramaniam, BSL International’ın “Müşteri İlk Deneyimi”’nin bir parçası olarak kolaylık ve elverişlilik sağlama konusundaki taahhüdünü yansıttığına dikkat çekti.

BLS International Ortak Genel Müdürü Shikhar Aggarwal ise açılışta, Ankara’daki yeni yerine taşınan İspanya Vize Başvuru Merkezi’nin, vize başvuru süreçlerini kolaylaştırmak için gelişmiş olanaklara sahip premium lounge ve yüksek teknoloji ile donatıldığını ifade etti. Merkezde amaçlanan, tüm vize başvuru sahiplerine kusursuz hizmet sağlamak ve tüm vize işlemlerini iyi bir deneyime dönüştürmek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BLS'den Konforlu Hizmet: İspanya Vize Başvuru Merkezi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları