Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı‘nın (TEPAV) ortaklaşa düzenlediği organizasyonda Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. Biletall.com, 2015 ile 2017 yılları arasındaki 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan değerlendirmede cirosunu yüzde 361 arttırdı. Bu değerlendirme sonucunda Biletall.com, yüzde 361’lik ciro artışı ile “En Hızlı Büyüyen 100 Şirket” arasında 44. sırayı aldı.

Biletall.com’un ödülünü sitenin CEO‘su Yaşar Çelik aldı. Çelik’e ödülü TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan verdi.

19 Mayıs Pazar günü, Samsun Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda düzenlenen törende Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi açıklandı. “Anadolu’nun Dijital Kaplanı” mottosuyla yola çıkan Biletall.com, 100 şirket arasında 44. sırayı aldı.

Biletall.com, daha önce TOBB 100 ve Fast 50 ödüllerinin de sahibi olmuştu. Kurulduğu tarihten bu yana sürekli bir büyüme içerisinde yer alan site, son olarak bu özel gecede en iyi 100 arasına girmeyi başardı.

2006 yılında bir TÜBİTAK projesi ile kurulan ve sürekli olarak yükselme eğilimi içerisinde olan Biletall.com, istikrarlı büyüme oranı ile yerli ve yabancı yatırımcının dikkatini çekti. Aldıkları sıralama ile ilgili düşüncelerini dile getiren CEO Yaşar Çelik yaptığı açıklamada “Burada bulunan tüm firmaların ülke ekonomisine büyük katkısı var. Listeye giren firmaların başarı hikâyeleri girşimcilere örnek olacak nitelikte. Anadolu’dan aldığımız güç ile yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Başarımız bir kez daha tescillendi. Yurt içi ve yurt dışı seyahat noktalarını Kayseri’den birleştirmeye daha güçlü adımlarla devam edeceğiz. Ar-Ge faaliyetlerimiz ile sektörde ilkleri gerçekleştirerek, kullanıcılara kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunuyoruz. 2019 yılında yüzde 55 büyüme hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biletall Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri Listesine Girdi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları