41
60 Paylaşım, 41 Beğeni

Gelenekselleşen Big Burn Festival’in fitili, bu yıl yeni evi Şile Woodyville Treehouses’da 26 Temmuz’da ateşlenecek. Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan organizasyonda, on binlerce müziksever 3 gün boyunca müzik ve eğlencenin tadını çıkaracak. Yerli ve yabancı 100’e yakın DJ ve prodüktörün katılacağı Big Burn İstanbul, konuklara ikisi kumsal  olmak üzere 4 farklı sahnede müzik eşliğinde dans ettirecek.

Ancak, Big Burn İstanbul’a katılmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerek. Çünkü, konaklama seçenekleri arasında yer alan  bungalovlar satışa çıkar çıkmaz tükendi bile. Çadır alanı biletleri ise tükenmek üzere. Elektronik müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği festivalin yıldızları ise şöyle:

Clapton, Damian Lazarus, David Mayer, Dubfire, Guy Gerber, Joachim Pastor (live), N’TO (live), Nastia, Recondite (live), Stephan Bodzin, Woralks, Adiel, Antigone, Behrouz, Be Svendsen, Carlita, Francesca Lombardo,Ilario Alicante, Len Faki, Marco Resmann, Mind Against, Monoloc, Matthew Dekay, Ocean vs Orientalis, Ruede Hagelstein ve geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği efsane performansı dillerden düşmeyen yetenekli Peggy Gou!

Festival ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak, avantajlı biletlerden yararlanmak ve daha fazlası için ‘Burn Enerji İçeceği’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

41
60 Paylaşım, 41 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
1
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Big Burn Festival Şile'de Ateşlenecek

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları