Ankara’da Bilkent Center’da gerçekleşen Açık Hava Sinema Geceleri, Ankaralılar tarafından yoğun ilgi ile takip ediliyor. Ankara’nın sakinleri sinema gecelerinde yoğun yağmura rağmen yerlerini alırken, ailece keyifli vakit geçirme imkanı yakaladı. Sinema, Yeşilçam’ın efsanevi filmleri ile programına devam edecek.

Bu yıl 20. yaşını kutlayan Bilkent Center, Temmuz ayı boyunca sinema tutkunlarına şölen yaşatmayı sürdürüyor. Hafta sonu gerçekleşen etkinlikte Organize İşler Sazan Sarmalı ve Şampiyon filmleri dev ekranda sinema tutkunları ile paylaşılırken, izleyenler keyifli vakit geçirmeyi başardı.

Açık Hava Sinema Geceleri programı kapsamında Yeşilçam filmleri, geride kalan hafta sonlarında Ankara halkı ile bir araya geliyor. 19 Temmuz Cuma günü Ertem Eğilmez’in marka filmlerinden biri olan Gülen Gözler, 20 Temmuz Cumartesi günü ile Yalanci Yarim filmi sinemaseverler ile buluşacak.

Hem alışveriş yapma hem de sinema filmi izleme imkanını bir arada bulan Ankaralılar bu fırsatı en iyi şekilde değerlendiriyor. Saat 17.00 itibariyle açılacak olan ve 19-20 Temmuz tarihlerinde alışveriş fırsatı sunan Retro Bazaar plaklar ve vintage tasarımları beğeniye sunacak. 17.00’dan 20.30’a kadar alışveriş yapma fırsatı bulacak olan ziyaretçiler, 20.30’da da ücretsiz açık hava sinemasına geçiş yapabilecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
1
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara Açık Hava Sinemalarına Büyük İlgi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları