Turizm sektörü deyince akıllara ilk gelen tur operatörü Prontotour’un, Kurban Bayramı için hazırladığı rotalar tatilcilere büyük avantajlar sunuyor. Prontotour’un sunduğu Türk Lirası avantajlı paket turları ise taticilerin yüzlerini güldüren en dikkat çekici unsur.

Sıradan tatil kalıplarını yıkan rotalar ile yıllardır tatilcilerin en güvenilir firması olan  Prontotour’un bu Kurban Bayramı için hazırladığı program, zengin seçenek yelpazesine sahip.

Tatilcilerin keşif ruhunu teşvik edip, deneyim yaşatacak özelliklerle bezeli kapsamlı bir program hazırlayan Prontotour, Kurban Bayramı tatili için hala karar veremeyenlere pek çok alternatif sunuyor. Bütçe dostu fiyatlarla seyahat trendlerini bir araya getiren Prontotour, İtalya’dan, İspanya’ya, Orta Avrupa’dan Balkanlar’a, Benelüks ülkelerinden Uzak Doğu’nun gizemli coğrafyalarına kadar çizdiği seyahat rotasıyla tatilcilerin dikkatini çekiyor. Türk lirası  avantajıyla tatilcilere eşsiz bir olanak tanıyan Prontotour,  turların dışında özel rotalar talep eden konuklarınca beğeni görüyor.

Gözde rotalar!

Prontotour’un en çok tercih edilen yurt dışı rotalarının başında İtalya geliyor. Mevsimsel olarak ülkemizle benzerlikler göstermesi ve insanlarının sıcaklığıyla Türk turistlerin gözdesi

olan İtalya, tarih, kültür ve sanatı bir arada yaşamak isteyen tatilcilere ev sahipliği yapıyor. Türk tatilciler bu turlar sayesinde eşsiz mutfağıyla tanınan  İtalya’nın Roma, Milano, Napoli, Bologna, Floransa ve Venedik gibi efsanevi şehirlerinde muhteşem anılar biriktiriyorlar.  Tatilciler ayrıca, Barselona, Valencia ve Bilbao’yı da doyasıya gezip görme fırsatı yakalıyorlar. Tatlicileri bekleyen diğer bir durak İspanya’nın hemen yanı başındaki Portekiz ve kadim şehirleri Lizbon ve Porta oluyor.  Bayram tatili için hazırlanan yurt dışı turları arasında Saraybosna, Üsküp, Ohrid, Belgrad’ın yer aldığı Balkan Turları sevilen rotalardan biri. Yurt dışı turlarda Türk turistler Viyana, Prag ve Budapeşte’nin tarih kokan romantik sokaklarını TL seçeneğiyle soluma şansı yakalıyorlar.  Bayram tatilinde yurt dışına çıkmak isteyen tatilcilerin eklemeyi unutmaması gereken şahane bir diğer rotaysa mutfağı ve renkli gece hayatıyla ünlü Benelüks ülkeleri ve Fransa.

680 TL’den başlayan fiyatlarla

Tatil fırsatını farklı coğrafyaları gezip görmek için değerlendiren tatilcilere, Prontotour Kurumsal İletişim Müdürü Mehmet Güneli‘nin önerisi Türk Lirası ile satışa sunulan paket turlarının tercih etmeleri. Tatilcilerin karşısına oldukça geniş seçenekle çıktıklarına dikkat çeken Mehmet Güneli, programlarında Balkan coğrafyasından vizesiz Yunan Adaları’na kadar değişik turların mevcut olduğunu hatırlatıyor. Prontotour’un, Kurban Bayramı’nda, Fas, İngiltere, Ukrayna, Tunus, Moskova, Endülüs, İskandinavya, Baltık coğrafyası, Uzak Doğu’nun adaları, egzotik rotaları ile deniz cenneti Tayland, gizemli Hindistan, uzak diyarların rüyası Miami, Orlando, romantik Bali, Seyşeller ve Mauritius ile her daim merak uyandıran Güney Afrika gibi coğrafyalardaki yurt dışı tur paketleri 680 TL’den başlıyor. 

En sevilenlerden: Kültür Turları

Prontotour’un tatil için yurt içini seçen konuklarına da birbirinden keyifli programları var. Tatilcileri, Ege, Akdeniz ve Anadolu’nun muhteşem coğrafyaları ve kültür mirasıyla buluşturan Prontotour, Anadolu’nun kadim kültürlerini keşfetmek isteyenlere GAP turlarını ve eşsiz doğa özellikleri ile dikkat çeken Kapadokya’yı tavsiye ediyor. Batı ve Doğu Karadeniz, mavinin en güzel tonları, lavanta tarlalarını keşfedeceğiniz Pamukkale ve Salda Turu da yurt içi turları arsındaki yerlerini alıyor. Prontotour’un Kurban Bayramı dönemi otobüslü veya uçaklı yurt içi turları 420 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat severleri bekliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Prontotour Avantajları Kurban Bayramı'nda da Sürecek

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları